Showbyznys

2. července 2017 19:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: Oscarový Casey Affleck prozradil, jaký má ve skutečnosti vztah s bratrem Benem. A kdo mu doma ničí všechny věci?

Letošní držitel Oscara za film Místo u moře se na filmovém festivalu pořádně rozpovídal. Co na sebe prozradil?

Jednou z hlavních hereckých hvězd letošního filmového karlovarského festivalu je kromě Umy Thurman také stále čerstvý držitel Oscara Casey Afflecka, jenž je navíc také bratrem poněkud známějšího jmenovce Bena. Casey byl pak přítomen na tiskové konferenci ke svému novému snímku Přízrak, jenž je právě v Karlových Varech promítán. A sympatický herec, který sršel vtipy i dobrou náladu, toho novinářům prozradil opravdu dost.

Nejvíce se samozřejmě mluvilo o jeho nejnovějším snímku Přízrak, který herce opravdu zasáhl a pěl chválu také na jeho režiséra Davida Loweryho, jelikož se ho velmi dotýká jeho filmový svět a jeho časté experimenty. V souvislosti s filmem, v němž se rozebírají paranormální jevy a přítomnost ducha, pak zazněla také velmi vtipná otázka, zda také on věří na duchy a jestli má podezření, že i u něj doma rozbíjí věci nějaké záhadné síly. Na to Affleck odpověděl s lehkostí, že k rozbíjení věcí v jeho domě dochází často, ale všechny mají na kontě jeho děti.

Došlo pak samozřejmě také na přetřes také jeho vztah se známějším Benem. Bylo ovšem vidět, že na osobní dotazy Casey příliš odpovídat nechce, a tak otázku vtipně shrnul do vtipné všeříkající věty: „Ano, scházíme se pravidelně a vztah máme mezi sebou dobrý.“ Nechtěl ani komentovat jejich rozdílné herectví. Casey zkrátka ukázal, jaký je herecký sympaťák, a že je mezi hereckou smetánkou ve Varech oprávněně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také