O této holčičce si všichni mysleli, že bude nejkrásnější ženou světa. Opravdu se to vyplnilo?

Před několika lety byla považována za nejhezčí holčičku planety. Jak vypadá dnes?

Mladá Thylane Blondeau se před několika lety zcela nezaměnitelně zapsala do světa modelingu. Na molech se poprvé podívala už ve čtyřech letech. V pouhých deseti letech se totiž stala vůbec nejmladší modelkou, která se kdy dostala na titulní stranu prestižního časopisu Vogue a byla označována za nejhezčí holčičku světa. Mnozí pak předpovídali, že vyroste v nejkrásnější ženu na světě. A musíme uznat, že jejich prognózy se vlastně vyplnily.

Thylane samozřejmě během dospívání rozjela svou dráhu modelky naplno. Nyní je jí už krásných 18 let a svým výstavním sexy tělíčkem okouzlí nejednoho chlapa, stejně jako svým překrásným obličejem. Na sociálních sítích pak své půvabné tělíčko samozřejmě ráda vystavuje. Ve světě modelingu navíc slaví jeden úspěch za druhým.

V roce 2017 se stala tváří značky L’Oréal a o rok později dokonce rozjela svou vlastní značku oblečení Heaven May. Loni se pak dočkala i svého dosud největšího úspěchu. Profesionálové z TC Chandler ji vyhlásili nejkrásnější ženskou tváří roku 2018, v tom samém prestižním žebříčku se přitom objevovala i v letech předtím. Thylane je zkrátka rok od roku půvabnější a zdá se, že slova mnoha odborníku se opravdu vyplnila.


Přečtěte si také