GALERIE: O této ženě lidé tvrdili, že je nejhezčí holčičkou na světě. Jak vypadá dnes?

Říkalo se o ní, že bude jednou z nejkrásnějších žen světa. Vyplnilo se to?

Thylane Blondeau se před lety takřka neopakovatelně zapsala do světa modelingu. Na molech se poprvé objevila už ve čtyřech letech, pouze o dva roky později se pak o ní začalo psát jako o nejkrásnější holčičce na světě. V pouhých deseti letech se stala vůbec nejmladší modelkou, která se kdy dostala na titulní stranu prestižního časopisu Vogue a mnozí proto předpovídali, že vyroste v nejkrásnější ženu na světě. A musíme uznat, že tyto předtuchy se vlastně vyplnily a Thylane vyrostla v jednu z nejpůvabnějších modelek.

Thylane je nyní už 21 let a modelingu se samozřejmě věnuje naplno. Své sexy tělíčko s vypracovanou postavou vystavuje jak na módních akcích, tak na sociálních sítích, a už nějaký pátek patří mezi nejvyhledávanější modelky na světě V roce 2017 se stala tváří značky L’Oréal, a o rok později dokonce rozjela svou vlastní značku oblečení Heaven May.

Profesionálové z TC Chandler ji pak v roce 2018 vyhlásili nejkrásnější ženskou tváří, v tom samém prestižním žebříčku se přitom objevovala i v letech předtím a také v roce 2019. Na svou sexy postavu velmi ráda upozorňuje. Což prokázala ostatně loni, kdy během udílení cen magazínu Forbes v Paříž ukázala v průsvitných šatech svá nádherná prsa. Daří se jí pak i v soukromém životě. Je totiž zasnoubená s hercem Benem Attalem. Klikař!


Přečtěte si také