GALERIE: Tahle kráska získala titul nejhezčí tváře na světě! Co na sexy modelku říkáte?

Supermodelka byla korunována titulem nejkrásnější tvář roku 2022.

Jako už každoročně od 90. let server TC Candler sestavil žebříček 100 nejkrásnějších tváří z celého světa založený nejen na estetické dokonalosti, ale i půvabu, eleganci, originalitě a vášni. To všechno a mnohem víc dokáže podle jejich webové stránky ztělesnit nádherná tvář. No a kdo se tedy umístil na prvním místě již 33. proslulého žebříčku krásy pro rok 2022?

Vítězkou prestižního titulu se stala jednatřicetiletá americká supermodelka a někdejší andílek Victoria's Secret Jasmine Tookes. Kráska není v modelingu žádným nováčkem a v oboru se pochybuje už od svých patnácti let. Nyní si však dává zaslouženou pauzu a se svým manželem Juanem Davidem Borrerem se těší na svého prvního potomka.

Ačkoli se v žebříčku dále objevila spíše méně známá jména, do top stovky nejnádhernějších tváří na světě se dostaly i slavné herečky a zpěvačky, jako je Wonder Women Gal Gadot, zpěvačka Dua Lipa či hvězda seriálu Euphoria Sydney Sweeney. Na celý seznam se pak můžete podívat v následujícím oficiálním videu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také