Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Pamatujete si na major Houlihanovou z M.A.S.H.? Z krásné šťabajzny se stalo strašidelné plastikové monstrum

Tahle to dopadá, když někdo neumí stárnout důstojně a s grácií.
Vydáno: 29.08.2017
Jak vypadá herečka dnes?

Na legendární seriál M.A.S.H. s láskou vzpomíná snad každý. A snad všem divákům se kromě ústředního vtipálka Hawkeye ihned vybaví hlavně vrchní sestra Margaret Houlihanová, známá jako šťabajzna. Její představitelka Loretta Swit pak byla v dobách natáčení seriálu nejspíš tajným snem nejednoho muže. Jenže od té doby uplynulo již přes 40 let a známou herečku bohužel stáří změnilo k nepoznání.

Jak šel čas s Davidem Hasselhoffem

GALERIE: Pamatujete si na slavnou hvězdu Pobřežní hlídky? Takhle vypadá hrdina kultovních seriálů David Hasselhoff dnes!

Loretta totiž jako by se bála přibývajících vrásek a postupem let naplno propadla plastikám, kosmetickým procedurám a zejména botoxu, jenž je na jejím obličeji vidět na první pohled. A bohužel s ním dnes své okolí už asi docela děsí.

Přes nafouklý obličej jí pomalu nejsou vidět ani oči a se svými přefouklými rty připomíná obřího kačera. Herečka, jež v listopadu oslaví již své 80. narozeniny, tak svůj boj se stárnutím evidentně prohrála a zůstává otázkou, zda na její tváří zbylo vůbec něco přirozeného.

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Pamatujete si na půvabnou Nadiu z Prciček? Je ještě víc sexy než ve slavném filmu!

Proměna Jaka Gyllenhaala - Obrázek 1

Jak vypadal Jake Gyllenhaal ve své první herecké roli? Poznali byste ho?

Reklama
Článek je zařazen v: proměna, Loretta Swit, šťabajzna, Mash
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama