Showbyznys

2. července 2016 12:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Pan Grey ve Varech. Co si myslí o Češích? A co mu přijde naprosto směšné?

Co všechno na sebe britský fešák práskl na tiskové konferenci?

Idol žen Jamie Dornan si stále užívá pozornosti na filmovém festivalu v Karlových Varech. Světová premiéra jeho snímku Anthropoid sklidila obrovský potlesk publika, novináři i fanynky se ho drží jako klíště a je zkrátka na roztrhání. Dnes svůj očekávaný film představil také na tiskové konferenci společně s ostatními členy štábu v čele s Anno Geislerovou, režisérem Seanem Ellisem, herečkou Alenou Mihulovou či hollywodským hercem Toby Jonesem. Co všechno hvězda 50 odstínů šedi prozradila?

Idol žen Jamie Dornan si stále užívá pozornosti na filmovém festivalu v Karlových Varech. Světová premiéra jeho snímku Anthropoid sklidila obrovský potlesk publika, novináři i fanynky se ho drží jako klíště a je zkrátka na roztrhání. Dnes svůj očekávaný film představil na tiskové konferenci společně s ostatními členy štábu v čele s Anno Geislerovou, režisérem Seanem Ellisem, herečkou Alenou Mihulovou či hollywodským hercem Toby Jonesem. Co všechno hvězda 50 odstínů šedi prozradila?

Dornan se samozřejmě rozpovídal o natáčení v Praze a tuzemských natáčení, které si nemohl vynachválit. Praha a vstřícní Češi mu evidentně přirostli k srdci a chválil i své tuzemské fanoušky, kteří jsou prý úžasní. Dále se pak rozpovídal o spolupráci s našimi herci, s nimiž neměl sebemenší problém. Přiznal, že vzhledem k tématu měli jeho tuzemští kolegové malinko osobnější přístup, i jemu však toto hrdinské téma brzy přirostlo k srdci a bral ho za velice osobní. Jeho parťačka Anna Geislerová pak vtipně dodala, že ona na place fungovala jako specialistka na český akcent, s kterým Dornanovi a ostatním velmi pomáhala. „Můj akcent byl totiž z celého obsazení zdaleka nejlepší,“ vtipkovala herečka.

Jediné co dokázalo Dornana vyvézt z míry byla otázka, zda se činem Gabčíka a Kubiše z filmu nemohou inspirovat i současní sebevražední atentátníci. To Dornana evidentně zaskočilo a přišlo mu toto přirovnání naprosto směšné a nepochopitelné. Jinak si ovšem představitel pana Greye tiskovku evidentně užil, sršil dobrou náladou i úsměvem a dokázal, proč je jednou z největších hvězd letošního festivalu.Idol žen Jamie Dornan si stále užívá pozornosti na filmovém festivalu v Karlových Varech. Světová premiéra jeho snímku Anthropoid sklidila obrovský potlesk publika, novináři i fanynky se ho drží jako klíště a je zkrátka na roztrhání. Dnes svůj očekávaný film představil na tiskové konferenci společně s ostatními členy štábu v čele s Anno Geislerovou, režisérem Seanem Ellisem, herečkou Alenou Mihulovou či hollywodským hercem Toby Jonesem. Co všechno hvězda 50 odstínů šedi prozradila?

Dornan se samozřejmě rozpovídal o natáčení v Praze a tuzemských kulisách, které si nemohl vynachválit. Praha a vstřícní Češi mu evidentně přirostli k srdci a chválil i své tuzemské fanoušky, kteří jsou prý úžasní. Dále se pak rozpovídal o spolupráci s našimi herci, s nimiž neměl sebemenší problém. Přiznal, že vzhledem k tématu měli jeho tuzemští kolegové malinko osobnější přístup, i jemu však toto hrdinské téma brzy přirostlo k srdci a bral ho za velice osobní. Jeho parťačka Anna Geislerová pak vtipně dodala, že ona na place fungovala jako specialistka na český akcent, s kterým Dornanovi a ostatním velmi pomáhala. „Můj akcent byl totiž z celého obsazení zdaleka nejlepší,“ vtipkovala herečka.

Jediné co dokázalo Dornana vyvézt z míry byla otázka, zda se činem Gabčíka a Kubiše z filmu nemohou inspirovat i současní sebevražední atentátníci. To Dornana evidentně zaskočilo a přišlo mu toto přirovnání naprosto směšné a nepochopitelné. Jinak si ovšem představitel pana Greye tiskovku evidentně užil, sršil dobrou náladou i úsměvem a dokázal, proč je jednou z největších hvězd letošního festivalu.


Přečtěte si také