Showbyznys

27. září 2022 14:15

redakce Prima Lajk

GALERIE: Podle nových drbů randí Brad Pitt s touhle žhavou sexbombou! Vážně sbalil božskou modelku?

Brad Pitt má údajně randit s touhle sexbombou.

Emily Ratajkowski už si v jednom filmu zahrála milenku Bena Afflecka, v zásadě by nás tak nepřekvapilo, kdyby v reálu sexy modelka ulovila neméně velkou hvězdu. Teď má navíc za sebou čerstvě rozvod s manželem Sebastianem Bear-McClardem, jenž ji údajně podváděl, a rozvedení lidé v Hollywoodu k sobě mají pověstně blízko. Což nás přináší k následující spekulaci.

Podle bulvárního serveru PageSig totiž Emily Ratajkowski začala randit s legendárním hercem Bradem Pittem. Ano, 31letá žhavá modelka a 58letý elegán, kterému jde u soudu po krku jeho bývalka Angelina Jolie, spolu údajně tvoří začínající pár. Respektive byli na jednom rande, podle anonymního zdroje, a nyní se čeká, jak se k sobě budou mít dál.

Jiný zdroj pak sice tvrdí, že Brad s nikým momentálně nechodí a záležitost s modelkou jsou jen drby – nicméně to může být jen pozornost odvádějící taktika. Tak či tak, pokud by se tihle dva dali dohromady, nejspíš by vedle Angeliny pukla závistí taky půlka chlapů na světě, která už nyní nechápe, jak proboha někdo mohl podvést zrovna Emily.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Emily Ratajkowski herec modelka randění

Přečtěte si také