návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Porodila už Meghan královské miminko? Lidé si to myslí kvůli těmto tajemným fotkám

Co se děje v královském paláci?
Vydáno: 24.04.2019
Meghan na mši z neznámého důvodu chyběla
Autor: profimedia.cz Meghan na mši z neznámého důvodu chyběla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krásná manželka prince Harryho Meghan Markle by měla porodit každým dnem. Tedy alespoň za předpokladu, že již dítě dávno není na světě! Přesně o tom teď totiž spekuluje internet a taky britský tisk poté, co se Meghan neobjevila na velikonoční mši, kterou jinak navštívila téměř celá královská rodina včetně královny Alžběty a Meghanina muže Harryho.

Vévodkyně ze Sussexu se však akce kupodivu nezúčastnila a vzhledem k absenci jakéhokoliv vysvětlení si teď lidé myslí, že jediným možným důvodem mohl být porod, kvůli kterému musela Meghan odpočívat. Jenže proč by rodina nevydala oznámení, a proč by Harry opouštěl svoji ženu a čerstvě narozené miminko kvůli hloupé mši? Jak vidíte, tahle konspirační teorie má pár mezer a tím pravým důvodem tak nejspíš bylo, že zkrátka Meghan nebylo dobře. Klidně z těhotenství. Ale dítě? Tipli bychom, že si na něj ještě pár dní budeme muset počkat. Co vy?

Článek je zařazen v: Meghan Markle , princ Harry , porod , miminko , královská rodina , královna Alžběta II.