GALERIE: Proč Rachel z Přátel vždy prosvítaly bradavky? Herečka konečně prozradila drsnou pravdu!

Jennifer Aniston, Rachel z Přátel, ikona devadesátých let, a nestárnoucí příběh jejích bradavek. Proč byly stále v pozoru?

Jen těžko byste našli populárnější seriál z přelomu devadesátých let a nového tisíciletí, než kterým byli Přátelé. Šestice kamarádů z Manhattanu postupně uchvátila celý svět a tento seriálový kult se i dnes těší velké oblibě.

Možným důvodem pak je i jeden prostý, ale poměrně významný faktor. Jednou z předních hvězd seriálu byla totiž tehdy ještě mladá herečka Jennifer Aniston. Ta si v seriálu zahrála postavu Rachel, a pokud jste ho někdy viděli, asi jste si všimli, že postava Rachel občas nosila hodně přiléhavé topy. A poměrně často jí skrze ně byly vidět bradavky. Jo. Během let pak vznikly desítky teorií o tom, proč tomu tak bylo. Nyní však herečka konečně prozradila, co za tím vlastně stálo.

via GIPHY

Vše prý bylo za účelem podpory ženské iniciativy jménem „Free The Nipple“, ve volném překladu něco jako „osvoboďte bradavky“. Toto hnutí se snaží bojovat o rovnoprávnost mezi muži a ženami. Postava Rachel tak vlastně byla inspirací pro mnoho dalších žen po celém světě. Inu, hezké gesto. Pokud si ho teď ještě chcete připomenout, neváhejte a zamiřte do naší bradavkové galerie:


Přečtěte si také