návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

GALERIE: Provokatér Kazma prý chodí s touto sexy misskou! Můžeme tomu ale vůbec věřit?

Vážně je internetový bavič takový velký klikař?
Vydáno: 15.02.2017
S kým chodí Kazma?
Autor: instagram.com a facebook.com S kým chodí Kazma?

Populární internetový provokatér a tvůrce několika virálních hitů Kamil Bartošek aka Kazma je v posledních dnech zase v centru mediálního dění díky své bouračce. Na světě se sice objevily indicie naznačující, že i tentokrát by se mohlo jednat o typický Kazmův podvod, to on ale zatím popírá a jeho srážka s prasetem se prý opravdu stala. A pokud přece jen mluví pravdu, podle všeho mu zranění doma pofouká dokonce česká Miss World!

Že by další nepovedený žert známého provokatéra?

FOTO: Další podvod, nebo tragédie? Jak je to doopravdy s brutální Kazmovou bouračkou?

Podle informací serveru Extra.cz totiž Kazma už několik měsíců chodí s misskou Andreou Kalousovou, která v soutěži krásy triumfovala v roce 2015. Tenkrát se dokonce spekulovalo o tom, že měla románek s moderátorem Leošem Marešem. Tyto drby už jsou ale dávno pryč a ona podle všeho prožívá novou lásku. Ona sama nového přítele ostatně potvrdila v nedávném rozhovoru. Že by se mělo jednat o Kazmu, však ani jeden z nich potvrdit nechce.

Ten dokonce podezřele mlží i o tom, zda se s misskou vůbec zná. Na dotaz extra.cz nejdřív odvětil, že neví, o koho se jedná. Až na další naléhání přiznal, že už se s ní párkrát viděl. Pokud se tedy drby potvrdí, z Kazmy se vyklube nejspíš pořádný klikař. Tedy pokud se nebude jednat o další z řady jeho vtípků.

Kazma skončil v nemocnici.

GALERIE: Šok! Provokatér Kazma je po vážné nehodě v nemocnici! Co se mu stalo?

Kazmovi vtípek tentokrát nevyšel

GALERIE: Tenhle vtípek Kazmovi nevyšel! Známý provokatér podstrčil fanouškům falešného Biebera. Co oni na to?

Článek je zařazen v: miss , Andrea Kalousová , Kazma , přítelkyně

reklama