GALERIE: Provokatér Kazma prý chodí s touto sexy misskou! Můžeme tomu ale vůbec věřit?

Vážně je internetový bavič takový velký klikař?

Populární internetový provokatér a tvůrce několika virálních hitů Kamil Bartošek aka Kazma je v posledních dnech zase v centru mediálního dění díky své bouračce. Na světě se sice objevily indicie naznačující, že i tentokrát by se mohlo jednat o typický Kazmův podvod, to on ale zatím popírá a jeho srážka s prasetem se prý opravdu stala. A pokud přece jen mluví pravdu, podle všeho mu zranění doma pofouká dokonce česká Miss World!

Podle informací serveru Extra.cz totiž Kazma už několik měsíců chodí s misskou Andreou Kalousovou, která v soutěži krásy triumfovala v roce 2015. Tenkrát se dokonce spekulovalo o tom, že měla románek s moderátorem Leošem Marešem. Tyto drby už jsou ale dávno pryč a ona podle všeho prožívá novou lásku. Ona sama nového přítele ostatně potvrdila v nedávném rozhovoru. Že by se mělo jednat o Kazmu, však ani jeden z nich potvrdit nechce.

Ten dokonce podezřele mlží i o tom, zda se s misskou vůbec zná. Na dotaz extra.cz nejdřív odvětil, že neví, o koho se jedná. Až na další naléhání přiznal, že už se s ní párkrát viděl. Pokud se tedy drby potvrdí, z Kazmy se vyklube nejspíš pořádný klikař. Tedy pokud se nebude jednat o další z řady jeho vtípků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také