Showbyznys

21. října 2022 14:25

redakce Prima Lajk

GALERIE: První těhotná žena na titulní straně Playboye! Půvabná Olga Lounová zahodila všechen stud

Populární zpěvačka se na obálce pánského časopisu nebojí ukázat, že ženy jsou i v době těhotenství nádherné a sexy.

Právě v těchto dnech vychází listopadový Playboy, který je tentokrát opravdu jedinečný. Vůbec poprvé u nás totiž pro oblíbený magazín zapózovala žena v době očekávání prvního potomka. Onou vyvolenou se pak stala oblíbená zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye Olga Lounová. „Pózovat na titulní straně Playboy magazínu je pro mě ctí,“ řekla Olga a dodala: „Jsem hrdá na to, že jsem první ženou v České republice, která v těhotenství pózuje pro Playboy. Pro ženu je to nádherné období a jsem ráda, že se o ten krásný dar mohu podělit se čtenáři.“

Během jednoho dne, kdy deštivé přeháňky střídaly sluneční svit, vznikly pod taktovkou fotografky Anny Koniaevy opravdu úchvatné snímky, na nichž chtěla Lounová mimo jiné ukázat, že ženy mohou být nádherné i během těhotenství. „S výsledkem jsem nadmíru spokojená a věřím, že snímky osloví nejednoho čtenáře a budou pro něj inspirací, jak lze ztvárnit fotografie ženy v pokročilém stadiu těhotenství a zachovat její sex-appeal. Žena se může cítit sexy i v těhotenství. Její tělo, přirozené změny ani sex nemusí byt tabu, ale naopak. Vždyť je to vlastně oslava života. Těhotenství je nejpřirozenější věc. Nebojme si ho vychutnat a užít,“ tvrdí nastávající maminka. A nutno říct, že cíl se podařilo Olze i fotografce na snímcích zobrazit opravdu dokonale.

Listopadové vydání dále nabízí rozhovor s Romanem Šmuclerem a na 20 otázek odpovídá Honza Dědek. Listopadové číslo Playboye je v prodeji od 20. října 2022.


Přečtěte si také