GALERIE: Žhavé krásky z Playboye ukázaly své přednosti. Co je na českých Playmate nejvíc sexy?

V trafikách a obchodech si už můžete koupit říjnové číslo oblíbeného magazínu Playboy, na jehož titulce se vystavují dvě sexy Playmate. Co jsou zač?

Od 22. září je k dostání nové číslo pánského magazínu Playboy, který vás tentokrát v trafikách obzvláště zaujme. Na titulní straně totiž pózují poprvé v nové éře českého Playboye hned dvě české Playmate – Karolína Huvarová a Kristýna Táborská. A na žhavé fotce ukazují křivky, které by chtěl doma nejeden chlap.Co jsou ale sexy Playmate vlastně zač?

Karolína Huvarová je známá fitness a kondiční trenérka, jejíž předností – jak sama říká – je její pozadí. Pro Playboy pózuje podruhé. Poprvé odhodila stud v roce 2020. „Z nabídky nafotit pictorial s Kristýnou jsem skákala radostí! Kristýna je nejenom krásná žena, ale člověk se s ní opravdu ani na chvíli nenudí,“ jásala Karolína.

Kristýna Táborská také není zcela novou tváří v Playboyi a stejně jako její sexy kolegyně nezná stud a je si velmi dobře vědoma svých předností. „Když jsem se dozvěděla, že budu fotit zrovna s Karolínou, byla jsem nadšena! Má dokonale sportem vysekanou postavu a je s ní zábava,“ přiznala. Kristýna se naposledy objevila coby Playmate na titulní straně v roce 2021 a celkem pózuje pro Playboy už počtvrté.

Playboy tentokrát při focení spojil síly se společností Intermarket, která zapůjčila stroj Tescar. Dámy pak odhodily svršky stylově v písečném lomu a vedle těžké stavební techniky vystavily svou opálenou kůži vstříc slunci a objektivu fotografky Alžběty Jungrové. Při pohledu na fotky v pictorialu nelze než konstatovat, že křivky obou Playmate jsou zkrátka dokonalé.

A co dalšího v novém číslu magazínu Playboy najdete? Říjnové vydání mimo jiné nabízí poutavý rozhovor s Vanesou Lovětínskou, která se díky náhodě dostala k plastické chirurgii – ale té rekonstrukční. Na dvacet otázek pak odpovídá moderátor a bojovník s duší umělce Tomáš Vzorek. Tak neváhejte a běžte si nové číslo Playboye koupit!

Sdílejte článek
Štítky playboy Playmate Karolína Huvarová Kristýna Táborská sexy fotky

Přečtěte si také