Youtubeři

23. března 2022 14:54

redakce Prima Lajk

VIDEO: Erotické dusno v LIKE HOUSE 3! Vilu navštívila Lady Dee a krásky z Playboye. Co zde předvedly?

LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW (13) - Hvězdy Playboye ve vile 1

Dnešní díl oblíbené reality show LIKE HOUSE 3 bude ve znamení hodně žhavé návštěvy. Co ve vile krásky z Playboye dělaly?

Dnešní večer bude v populární reality LIKE HOUSE 3, respektive v její NIGHT SHOW, zase jednou pořádně žhavý. Vilu totiž navštívily čtyři Playboy playmates – Angii, Veronika Basileiou, Karolína Huvarová a Lady Dee, kterou můžete znát i z filmů pro dospělé. Modelky do vily přišly nejen rozproudit zábavu, ale také naučit influencery pózování před fotografem.

„Dneska jsme přišly udělat nějakej bordel, binec. Uvidíme, co se stane,“ smály se modelky ve zpovědnici. Kluci byli z návštěvy nadšení a krásky z Playboye projevily zájem zejména o tiktokera Luktumu a Sebastiana Lyanga. U některých soutěžících však bylo znát zklamání. „Čekala jsem hezké chlapy, tak třeba někdy příště,“ povzdechla si Dominika Myslivcová.

Během večera došlo i na několik komplimentů. Modelky upoutaly Sebastianovy rty. „Máš velký, hezký pysky,“ shodly se dámy. „Trošku jsem se styděl na začátku, ale pak jsem se rozpovídal. Vzrušený jsem byl v hlavě. Bylo to příjemné potěšení, ale samozřejmě se umím kontrolovat,“ hodnotil zpětně večer Sebastian.

Modelky ale nebyly ve vile jen tak. Influenceři si v průběhu večera za jejich pomoci vyzkoušeli pózování před fotografem po vzoru focení pro časopis Playboy. A nejodvážněji se této výzvy při sexy focení ve vířivce chopily Liubov Tupiková a překvapivě i Simona Tvardek aka Simoni! Pro Dominiku Myslivcovou pak nebylo Playboy focení žádnou novinkou. Její fotografie, včetně titulní strany, se v časopisu objevily na začátku roku 2020.

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.