Youtubeři

23. března 2022 17:12

redakce Prima Lajk

GALERIE: Influencerky z LIKE HOUSE 3 se ukázaly na žhavých fotkách. Jaká z nich je nejvíc sexy?

LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW se dnes ponese ve znamení Playboye. A influencerky Liubov Tupiková a Simona Tvardek ukážou, jak moc umí být sexy.

Dnešní večer se bude v LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW vést ve znamení erotiky a sexy fotek. Vilu totiž navštíví čtveřice zatraceně sexy playmate, které dříve pózovaly na odvážných fotkách Playboye. Do reality show tak na jeden večer zavítají krásky – Angii, Veronika Basileiou, Karolína Huvarová a Lady Dee. Do vily ovšem nezajely jen kvůli pořádné párty, ale také influencerům úkazat, jak se pořizují pořádně odvážné a sexy fotky jak z pánských magazínů.

Sexy focení ve vířivce se pak zúčastnil Sebastian Lyang, Liubov Tupiková a překvapivě také Simona Tvardek aka Simoni, která všem ukázala, že i ona dokáže být pořádně svůdná a správně se odvázat. A její spolubydlící z vily nestačili věřit svým očím. Focení ve stylu Playboye i se sexy modelkami pak pokračovalo také ve vile. Zde se dostali ke slovu také pánové, kteří ovšem některé fotky vzali s patřičným nadhledem. Kdo se vám na sexy fotkách líbí nejvíc?

Sledujte LIKE HOUSE 3 každý všední den v 18:30 na reality kanále Prima SHOW! A nezapomeňte sledovat také LIKE HOUSE 3 NIGHT SHOW ve 22:40. Minulé díly můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Sdílejte článek
Štítky styl playboy Lady Dee galerie Playboy vila Karolína Huvarová sexy fotky Influencer LIKE HOUSE 3 Liubov Tupiková Simona Tvardek Like House Dominika Myslivcová

Přečtěte si také