Patrik Vrbovský alias Rytmus.
Autor: profimedia.cz Patrik Vrbovský alias Rytmus.

GALERIE: Rapper Rytmus drsně zaútočil na Čechy! Vážně jsme podle něj všichni velcí rasisti?

Publikováno: 10.05.2019
Nejslavnější slovenský rapper a provokatér se zase jednou utrhl ze řetězu. Čím ho čeští fanoušci tak naštvali?

reklama

Patrik Vrbovský aka rapper Rytmus je odjakživa známý tím, že si nebere servítky. Ostatně, to je jeden z důvodů, proč ho fanoušci tolik milují. Ti čeští z toho ale teď příliš velkou radost mít nebudou. Rytmus se totiž do nich na svém Instagramu aktuálně pořádně obul a nenechal na nich nit suchou. Rapper sdílel v InstaStories příběh slovenské ženy, která ve svém bytě ubytovala 7 imigrantů ze Sýrie a dodal, že takových lidí by bylo potřeba daleko víc.

Jenže nenávistné zprávy na jeho adresu na sebe bohužel nenechaly dlouho čekat. A údajně pocházely všechny negativní komentáře z Čech. Což Rytmuse malinko naštvalo a uvedl, že o Češích si v otázkách rasismu opravdu nemyslí nic hezkého. „Přesně jsem čekal, že Češi budou vypisovat mindráky,“ začal Vrbovský. „Já jsem se narodil v Česku, mám tam i půlku rodiny, ale negativní komentáře s rasistickým nebo nenávistným podtónem mi píšou jenom Češi,“ dodává. Nechápe navíc, proč ho tak negativní lidé sledují.

Někteří lidé mu pak naštěstí v komentářích ukázali, že ne všichni Češi jsou takoví. I přesto ho ovšem rasismus a neustálá negativita Čechů pořádně vytáčí a nebojí se to dát najevo. Co si myslíte vy? Má podle vás Rytmus pravdu?

O Rytmusovi a jeho dalších snech mimochodem dost říká jeho pár let starý dokument  - Rytmus, sídliskový sen, který si můžete půjčit v naší Videopůjčovně!

Rytmus, sídliskový sen: iPrima Videopůjčovna
Rytmus, sídliskový sen: iPrima Videopůjčovna
Rytmus se pochlubil fotkou z ultrazvuku 3

FOTO: Rapper Rytmus ukázal fotku z ultrazvuku přítelkyně! Okomentoval ji tímto dojemným způsobem

Experiment Goga s Rytmusem.

VIDEO: Gogo a Rytmus testují Slováky v šíleném experimentu! Darují lidé Romům nové auto, nebo ukážou, že jsou rasisti?

reklama