Showbyznys

10. května 2019 13:52

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rapper Rytmus drsně zaútočil na Čechy! Vážně jsme podle něj všichni velcí rasisti?

Nejslavnější slovenský rapper a provokatér se zase jednou utrhl ze řetězu. Čím ho čeští fanoušci tak naštvali?

Patrik Vrbovský aka rapper Rytmus je odjakživa známý tím, že si nebere servítky. Ostatně, to je jeden z důvodů, proč ho fanoušci tolik milují. Ti čeští z toho ale teď příliš velkou radost mít nebudou. Rytmus se totiž do nich na svém Instagramu aktuálně pořádně obul a nenechal na nich nit suchou. Rapper sdílel v InstaStories příběh slovenské ženy, která ve svém bytě ubytovala 7 imigrantů ze Sýrie a dodal, že takových lidí by bylo potřeba daleko víc.

Jenže nenávistné zprávy na jeho adresu na sebe bohužel nenechaly dlouho čekat. A údajně pocházely všechny negativní komentáře z Čech. Což Rytmuse malinko naštvalo a uvedl, že o Češích si v otázkách rasismu opravdu nemyslí nic hezkého. „Přesně jsem čekal, že Češi budou vypisovat mindráky,“ začal Vrbovský. „Já jsem se narodil v Česku, mám tam i půlku rodiny, ale negativní komentáře s rasistickým nebo nenávistným podtónem mi píšou jenom Češi,“ dodává. Nechápe navíc, proč ho tak negativní lidé sledují.

Někteří lidé mu pak naštěstí v komentářích ukázali, že ne všichni Češi jsou takoví. I přesto ho ovšem rasismus a neustálá negativita Čechů pořádně vytáčí a nebojí se to dát najevo. Co si myslíte vy? Má podle vás Rytmus pravdu?

O Rytmusovi a jeho dalších snech mimochodem dost říká jeho pár let starý dokument - Rytmus, sídliskový sen, který si můžete půjčit v naší Videopůjčovně!

Sdílejte článek

Přečtěte si také