VIDEO: Gogo a Rytmus testují Slováky v šíleném experimentu! Darují lidé Romům nové auto, nebo ukážou, že jsou rasisti?

Dvě slavné hvězdy přicházejí s projektem, kterým chtějí probudit Slovensko. Podaří se jim to?

Internetová hvězda Gogo je nejsledovanějším youtuberem na Slovensku i v Česku, Rytmus je zde zase největší hip-hopovou hvězdou. Nyní se tyto dvě vlivné slovenské hvězdy sešly v hodně zajímavém projektu Náš názor. V něm chtějí ukázat, že se lidé neřídí stereotypy a neházejí ostatní do jednoho pytle jen podle jejich barvy kůže. Zkrátka chtějí dokázat, že Slováci nejsou zase tak velcí rasisti.

Jak to chtějí dokázat? Zkrátka koupili zcela nové a vůbec ne levné auto, které chtějí zadarmo věnovat slušné romské rodině, kterou si ve videu sami vybrali. O tom, zda pracující romská rodina káru dostane, však rozhodnou fanoušci obou hvězd. Auto totiž dvojice nechala zavěsit na jeřáb do dvacetimetrové výšky a lidé mají vybrat, co se s autem stane.

Má auto spadnout, nebo ho přenechají Romům? Hlasovat pak mají v mobilní aplikaci. Zatímco Gogo ve videu doufá, že se lidé rozhodnou správně, Rytmus je ke Slovákům skeptický. Jejich projekt se pak stává velkým virálním hitem, o němž se mluví nejen na Slovensku. Co myslíte, jak se nakonec lidé rozhodnou?

Sdílejte článek

Přečtěte si také