Showbyznys

10. října 2017 12:06

redakce Prima Lajk

GALERIE: Rihanna brutálně ztloustla! Sexy zpěvačka vypadá jak váleček a děsí lidi svou nadváhou!

Opravdu si myslí, že je tohle ještě sexy?

Půvabná rodačka z Barbadosu Rihanna už několik let patří mezi nejvíce sexy zpěvačky světa. V posledních letech ovšem razantně změnila svou image a ze štíhlé holky se změnila v ženu malinko kyprých tvarů a za svůj pořádně kulatý zadeček se rozhodně nestyděla.

Byla to zkrátka správná holka krev a mléko, která svými křivkami dokázala rozpálit nejednoho chlapa. Jenže nyní to vypadá, že kila navíc se začínají zpěvačce malinko vymykat kontrole a ona nejspíš začíná mít problémy s nadváhou.

Rihanně tak sice k radosti většiny mužů vyrostla prsa, zároveň ale začíná připomínat spíše váleček, jenž děsí fanoušky svými hrošíma nohama a malinko většími boky, než jsme u zpěvačky zvyklí. A ani ten její zadeček není na některých fotkách tak sexy, jak je u ní obvyklé. Spíše začíná být až extrémně obrovský

Zpěvačka navíc jako by ztratila soudnost a své odvážně modely s hlubokým výstřihem nosí dále i přes rostoucí číslo na váze. Jen už to nevypadá tak sexy a neodolatelně jako před lety. Svými fotkami z akcí pak začíná pomalu děsit i skalní fandy a všichni doufají, že se brzy zase vrátí do staré formy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také