Co se to s ní proboha děje?
Autor: profimedia.cz Co se to s ní proboha děje?

GALERIE: Rihanna brutálně ztloustla! Sexy zpěvačka vypadá jak váleček a děsí lidi svou nadváhou!

Publikováno: 10.10.2017
Opravdu si myslí, že je tohle ještě sexy?

reklama

Půvabná rodačka z Barbadosu Rihanna už několik let patří mezi nejvíce sexy zpěvačky světa. V posledních letech ovšem razantně změnila svou image a ze štíhlé holky se změnila v ženu malinko kyprých tvarů a za svůj pořádně kulatý zadeček se rozhodně nestyděla.

Byla to zkrátka správná holka krev a mléko, která svými křivkami dokázala rozpálit nejednoho chlapa. Jenže nyní to vypadá, že kila navíc se začínají zpěvačce malinko vymykat kontrole a ona nejspíš začíná mít problémy s nadváhou.

Rihanna v sexy kostýmu na karnevalu.

GALERIE: Rihanna dráždí fanoušky svým sexy kostýmem! Co všechno v něm ukázala?

Rihanně tak sice k radosti většiny mužů vyrostla prsa, zároveň ale začíná připomínat spíše váleček, jenž děsí fanoušky svými hrošíma nohama a malinko většími boky, než jsme u zpěvačky zvyklí. A ani ten její zadeček není na některých fotkách tak sexy, jak je u ní obvyklé. Spíše začíná být až extrémně obrovský

Zpěvačka navíc jako by ztratila soudnost a své odvážně modely s hlubokým výstřihem nosí dále i přes rostoucí číslo na váze. Jen už to nevypadá tak sexy a neodolatelně jako před lety. Svými fotkami z akcí pak začíná pomalu děsit i skalní fandy a všichni doufají, že se brzy zase vrátí do staré formy.

 

Rihanna se sleduje při sexu

Rihanna sdílela video, na kterém sama sebe sleduje při sexu! Její reakce vás pobaví

Rihanna

Nejslavnější pornostránka světa dala Rihanně k narozeninám NEUVĚŘITELNOU sprosťárnu!

reklama