GALERIE: Selena Gomez potěšila fanoušky! V průhledném topu ukázala všem své bradavky!

Bývalá dětská hvězda Disney se z fleku může hlásit do Miss průhledné tílko.

Herečka a zpěvačka Selena Gomez už dávno není malou holčičkou z dětských televizních pořadů, které ji tak proslavily. Za poslední roky vyrostla v nádhernou a sebevědomou dospělou ženu, která se nebojí ukázat své přednosti a inspirovat své fanynky. V posledním videu na TikToku ale někdejší hvězda Disney potěšila spíš pánské publikum.

@selenagomez

PSA I got most of these products free. I ain’t just rolling like that everywhere. Use any serum to take off make up before washing. It breaks it up nicely. Also use a sponge to wipe eyes to treat eyes delicately when removing make up. K I’m done pretending I know what I’m taking about.

♬ Never Be Me - Miley Cyrus

Na svůj účet totiž přidala klip, ve kterém ukazuje svoji denní odličovací rutinu. Neobtěžovala se však si pod bílé průhledné tílko vzít podprsenku, a tak mohli diváci jasně vidět rýsující se prsa společně s viditelnými bradavkami. Reakce fanoušků tak na sebe nenechaly dlouho čekat.

Kupodivu však většina fanynek nereagovala na Selenin outfit, nýbrž na písničku od Miley Cyrus, která ve zveřejněném videu hraje. Všechny z komentujících totiž tajně doufají, že bývalé dětské hvězdy společně uslyší na chystaném albu Endless Summer Vacation, které Cyrus chystá vydat 10. března. No, nechme se překvapit, co si pro nás děvčata ještě všechno připraví.

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez prsa odvážné fotky

Přečtěte si také