GALERIE: Selena Gomez šokovala fanoušky. Kolik let už nezapnula internet?!

Herečka a zpěvačka Selena Gomez šokovala fanoušky zajímavým přiznáním.

Herečka a zpěvačka Selena Gomez se v minulosti nikdy netajila problémy s duševním zdravím. Bývalka Justina Biebera se trápila se závislostí na drogách, bojovala s váhou, bojovala se zlomeným srdcem, s vážnou nemocí, 29letá umělkyně v podstatě bojovala se vším možným, takže je naprosto logické, že se to podepsalo i na jejím mentálním stavu. Teď už je naštěstí delší dobu v pohodě a fanouškům prozradila, čemu za to do velké míry vděčí.

Gomez totiž odhalila, že poslední čtyři a půl roku nebyla prakticky vůbec na internetu. Přestože má nějakou prezenci na sociálních sítích, většina z toho je ovládaná jejím týmem, a ona sama se tak může soustředit pouze na svou práci, přátele a rodinu a nezajímat se o to, co se o ní píše a říká. V pořadu Good Morning America řekla, že to doslova změnilo její život, že se nyní cítí šťastnější, blíž realitě a hlavně blíž lidem.

„Chápu, jak silný internet je a že v mnoha ohledech je světu prospěšný, pro mě osobně ale ne až tak. Ty nejdůležitější zprávy dostávám od lidí ze svého života. Bez toho zbytku se obejdu, zejména bez věcí souvisejících s jinými osobami. Do toho mi totiž nic není,“ řekla na téma mladá zpěvačka.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez nemoc internet zpěvačka galerie herec duševní zdraví herecka Internet Selena Gomezová drogy

Přečtěte si také