GALERIE: Selena Gomez šokovala fanoušky. Kolik let už nezapnula internet?!

Herečka a zpěvačka Selena Gomez šokovala fanoušky zajímavým přiznáním.

Herečka a zpěvačka Selena Gomez se v minulosti nikdy netajila problémy s duševním zdravím. Bývalka Justina Biebera se trápila se závislostí na drogách, bojovala s váhou, bojovala se zlomeným srdcem, s vážnou nemocí, 29letá umělkyně v podstatě bojovala se vším možným, takže je naprosto logické, že se to podepsalo i na jejím mentálním stavu. Teď už je naštěstí delší dobu v pohodě a fanouškům prozradila, čemu za to do velké míry vděčí.

Gomez totiž odhalila, že poslední čtyři a půl roku nebyla prakticky vůbec na internetu. Přestože má nějakou prezenci na sociálních sítích, většina z toho je ovládaná jejím týmem, a ona sama se tak může soustředit pouze na svou práci, přátele a rodinu a nezajímat se o to, co se o ní píše a říká. V pořadu Good Morning America řekla, že to doslova změnilo její život, že se nyní cítí šťastnější, blíž realitě a hlavně blíž lidem.

„Chápu, jak silný internet je a že v mnoha ohledech je světu prospěšný, pro mě osobně ale ne až tak. Ty nejdůležitější zprávy dostávám od lidí ze svého života. Bez toho zbytku se obejdu, zejména bez věcí souvisejících s jinými osobami. Do toho mi totiž nic není,“ řekla na téma mladá zpěvačka.

Sdílejte článek
Štítky Selena Gomez nemoc internet zpěvačka duševní zdraví herecka drogy

Přečtěte si také