GALERIE: Sexy Angelina Jolie šokovala na premiéře nové marvelovky! Ukázala nová prsa i obří piercing

rd. Publikováno: 20.10.2021
Angelina Jolie předvedla na premiéře svého nového filmu obří prsa.

reklama

Nová marvelovka Eternals údajně na premiéře šokovala diváky hodně velkými překvápky na konci. To ale pořád nebylo nic v porovnání s tím, co si pro přítomné fotografy připravila jedna z hlavních hvězd snímku Angelina Jolie. Ta totiž na slavnostní premiéru Eternals dorazila nejen v doprovodu svých dětí, ale taky v odvážných šatech naplněných novými silikony. A hodně výraznou ozdobou brady.

 

Ne, herečka si nenechala udělat obří zlatý piercing do brady, zlaté kruhy sloužily pouze jako dočasný detail jejího outfitu tematicky souznící s estetikou Eternals, nicméně nová prsa už jsou daleko permanentnější. Poté, co si herečka před pár lety nechala prsa odstranit kvůli prevenci rakoviny, postupně procházela menší, řekněme rekonstrukcí.

Angelina byla vždycky hubená, stejně tak měla odjakživa výrazné lícní kosti, takový dekolt, jaký ovšem předvedla na premiéře filmu, tím se rozhodně v minulosti nikde nepochlubila. Zdá se, že si tak premiéru odbyly hned dvě věci. 46letá herečka zkrátka dokázala, že ještě pořád dokáže vyvolat kontroverzi, a zároveň, že to v sobě ještě furt má. Brad Pitt ještě bude litovat…

Nový styl Megan Fox 1

FOTO: Sexy Megan Fox šokovala nečekanou proměnou! Může za to psychická porucha?

reklama