GALERIE: Sexy dcera Paula Walkera se nečekaně zasnoubila! Kdo je jejím vyvoleným?

MilanR. Publikováno: 10.08.2021
Půvabná dcera zesnulé hollywoodské hvězdy zažívá nejšťastnější období svého života. A to zásnuby přišly velmi krátce po potvrzení vztahu!

reklama

Už je to přes sedm let, co hollywoodský herec Paul Walker tragicky zemřel při autonehodě, která tehdy šokovala nejen filmový svět. Herecký sympaťák zde po sobě nechal tehdy 15letou dceru Meadow, která na svého otce na sociálních sítích i po letech samozřejmě s láskou vzpomíná a má velmi blízko také k rodině Walkerova velkého parťáka Vina Diesela. Meadow je nyní už 22 let, je vyhledávanou influencerkou, modelkou a má na starosti také Nadaci Paul Walkera zabývající se např. ochranou oceánů, kterou po smrti svého otce vybudovala. A nyní si k těmto úspěchům může připsat i štěstí v lásce.

 

 

Meadow Rain Walker je totiž zasnoubená. Radostnou novinou se pochlubila na Instagramu, kde se koupe v bazénu právě s luxusním diamantovým prstýnkem. A kdo, že je jejím panem dokonalým? Jejím snoubencem je začínají herec a student filmové školy Louis Thornton-Allan. Dvojice přitom svůj vztah potvrdila teprve před měsícem, takže se dá předpokládat, že samotný vztah bude stále spíše čerstvou záležitostí. Ani to ale dvojici evidentně od zásnub nijak neodradilo a zdá se, že je Meadow maximálně šťastná. A Paul Walker by byl na ni velmi pyšný.

Meadow Walker (22)

GALERIE: Dcera zesnulého Paula Walkera zazářila na premiéře Rychle a zběsile 9. Vyrostla z ní sexy dáma

Paul Walker s dcerou Meadow.

GALERIE: Z dcery Paula Walkera se stala sexy modelka! Byl by na ni otec pyšný?

reklama