GALERIE: Sexy Emma Watson chodí s miliardářem. Koho slavná Hermiona okouzlila?

Populární herečka měla dosud v lásce spíše smůlu. Zlomí její prokletí nový objev?

Emma Watson se v posledních letech spíše než herectví věnuje aktivismu a boji za ženská práva, i přesto bude v paměti všech navždy zafixovaná coby kouzelnická šprtka Hermiona v sérii o Harrym Potterovi. I když se herečka snaží své soukromí co nejvíce hlídat a o svých vztazích prakticky nemluví, tak nějak se ví, že doteď měla s chlapy spíše smůlu a žádný utajovaný vztah jí příliš dlouho nevydržel. Zlomí to herečka při svém nejnovějším pokusu?

Emma Watson totiž podle všeho už nějaký pátek chodí s 29letým Brandonem Greenem, který asi nemá o peníze nouzi. Je totiž synem významného podnikatele a miliardáře Philipa Greena, jenž je prezidentem módního impéria spadajícího pod společnost Arcadia Group, pod níž patří značky jako Dorothy Perkins nebo Miss Selfridge a více než 20 let dominovala ve Velké Británii na trhu s levnou módou. Časy největší prosperity jsou sice i kvůli pandemii koronaviru pryč, i přesto si však Green a jeho rodina nemůže na nedostatek miliard stěžovat. A jelikož má prý Brandon ke svém otci velmi blízko, o tučné dědictví se asi bát nemusí.

Emma byla s mladý boháčem přistižena zvídavými fotografy v Benátkách, kde si dvojice dopřála nejen oběd, ale podle všeho také výlet lodí. O jejich vztahu se pak spekuluje několik měsíců, až jejich romantická procházka ruku v ruce to však potvrdila. Pár má pak údajně hodně společných zájmů – aktivistku s miliardářem spojuje zájem o záchranu klimatu či charita. Tak uvidíme, zda Emma Watson konečně poznala toho pravého.


Přečtěte si také