Showbyznys

9. července 2018 12:10

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šok! Justin Bieber se po pár týdnech zasnoubil se svou novou holkou! Mají fanynky i Selena navždy smůlu?

Jeden z nejslavnějších zpěváků současnosti nepříjemně překvapil všechny své fanynky. Po pouhém měsíci vztahu se zasnoubil se sexy modelkou Hailey Baldwin.

Tak tohle nečekal fakt nikdo! Je to teprve několik dnů, co se v podstatě potvrdil staronový vztah Justina Biebera, který se po několika letech vrátil ke své bývalce, známé modelce Hailey Baldwin. Páreček spolu krátce chodil v roce 2015, tenkrát ovšem jejich láska dopadla neslavně a kráska se podle svých slov nedokázala srovnat s neuvěřitelným tlakem médií a zpěvákových fanynek. Jenže nyní jsou opět spolu a zdá se, že jejich vztah je mnohem vážnější. Dvojice se totiž údajně po pouhém měsíci vztahu zasnoubila!

Informoval o tom americký bulvární deník TMZ. Dojemná chvíle se měla udát během jejich dovolené na Bahamách. Bieber v luxusním resortu přes tamní ochranku poprosil hosty tamní restaurace, aby jim na chvíli odevzdali své mobilní telefony. Poté zpěvák poklekl ke své nové přítelkyni a požádal ji o ruku. A ona řekla ihned ano.

Pár sice zásnuby stále nepotvrdil, tak trochu to ovšem za ně udělali jejich rodiče. Otec Hailey, herec Stephen Baldwin už jim přes sociální sítě stihnul pogratulovat. Svou velkou radost pak projevili také Justinovi rodiče. Jeho maminka sdílela na Twitter jasný vzkaz “Love Love Love Love Love Love Love“, zatímco otec Jeremy Bieber nasdílel na Instagram fotografii se vzkazem, jak moc je na Justina pyšný. Zdá se tedy, že tyto zásnuby jsou opravdu oficiální a jeho slavné bývalce Seleně Gomez už definitivně zůstanou oči pro pláč. A fanynky se z tohoto šoku budou vzpamatovávat asi také hodně dlouho.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez Instagram Twitter vztah Hailey Baldwin galerie zpěvák Bahamy zásnuby modelky Hailey Baldwinová Stephen Baldwin Jeremy Bieber

Přečtěte si také