návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Justin Bieber se konečně pochlubil novou holkou. Je slavná modelka opravdu víc sexy než Selena?

Justin Bieber už po záhadném rozchodu se Selenou Gomez konečně není sám. Která slavná modelka je jeho novou láskou?
Vydáno: 03.07.2018
Pár spolu chodí už podruhé.
Autor: profimedia.cz Pár spolu chodí už podruhé.

Ještě před pár měsíci to vypadalo, že se Justin Bieber nadobro vrací ke své velké lásce Seleně Gomez a fanoušci jásali radostí. Jenže jejich velký návrat byl po pár týdnech u konce a slavný pár se za záhadných okolností zase rozešel. Jenže zatímco Selena podle mnohých začíná přibírat na váze, idol puberťaček už si stačil najít novou přítelkyni, která je údajně jeho velkou láskou. I když i v tomto případě se vlastně zase vrátil ke svému staršímu úlovku.

Justin totiž už chodí s celosvětově vyhledávanou modelkou Hailey Baldwin, s níž přitom prožil románek už v roce 2015. Tentokrát to ovšem vypadá na mnohem vážnější vztah. Zejména Justin je pak prý konečně bláznivě zamilovaný. O jejich vztahu se pak spekulovalo už delší dobu, až před několika dny se ovšem rozhodli s ním vyjít na veřejnost. Justin už tak svůj nový úlovek neskrývá a s Hailey se klidně vášnivě líbá na ulici. A zase jednou prokázal, že na holky má prostě parádní vkus. I když Selena je podle nás přeci jen malinko sympatičtější, nemyslíte?

Proč Justin Bieber trpí?

Justin Bieber zpátky na dně! Zpěvák učinil šokující přiznání. Kvůli čemu nenávidí svůj život?

Svatba Justina Biebera a Seleny Gomez!

Nečekaná svatba Justina Biebera a Seleny Gomez! Slavný pár se vzal tajně v Praze! (apríl)

Článek je zařazen v: Justin Bieber , nová holka , Hailey Baldwin , vztah , Selena Gomez , sexy modelka , modelky

reklama