Nečekaná svatba Justina Biebera a Seleny Gomez! Slavný pár se vzal tajně v Praze! (apríl)

Známé hudební hvězdy naoko hrály, že spolu nejsou. Ve skutečnosti ovšem Justin a Selena plánovali dokonale utajenou svatbu.

Dokonalá kamufláž! I tak by se dala popsat nečekaná svatba slavného páru, Justina Biebera a Seleny Gomez. V posledních týdnech totiž světovými médii kolovaly spekulace, že se zamilovaná dvojice, jež se po letech dala zase dohromady, zcela nečekaně rozešla. Justin Bieber vypadal na veřejnosti smutně, byl viděn s jinou dívkou a Selena si nechala zkrátit vlasy. Nikdo ovšem netušil, že se jednalo o jejich dokonalý zastírací manévr, který měl zamaskovat jejich nečekaný krok. A tím byla svatba, která zpečetila jejich několikaletou lásku. A aby se obřad podařilo naprosto ukrýt před americkými médii, odletěl se pár vzít na místo, kde to nikdo nečekal. A tím místem byla nečekaně naše Česká republika, konkrétně Praha!

Selena si vzala Justina v sobotu večer na jedné z pražských výletních lodí u břehu Vltavy a veselka se posléze přesunula do jedné z přilehlých restaurací. U obřadu byl kromě rodiny novomanželů přítomen i americký velvyslanec a kvůli platnosti jejich sňatku musí být svatba provedena ještě jednou, oficiálně, na americké půdě. Jako symbol jejich velké lásky ovšem oběma nejdřív stačila svatba v zahraničí, daleko od médií. A to se jim povedlo na jedničku. O svatbě totiž nevěděl prakticky nikdo, okolo obřadu se neochomýtali žádní fotografové a informace o sňatku se šíří z několika zdrojů v podstatě až nyní.

Všechny zdroje se však shodují na tom, že se jednalo o opravdu dojemný obřad, na němž prý paradoxně brečel mnohem více Justin než Selena a bylo na obou vidět, že jsou opravdu extrémně šťastní. A i přes utajení následovala opravdu velká veselka, které se kromě rodiny a pár nejbližších kamarádů překvapivě zúčastnilo i několik českých osobností. Na svatební hostině zpíval novomanželům sám Leoš Mareš, jenž svatebčanům zazpíval například anglické verze svých hitů Tři slova nebo Svalnatec. A obzvláště u druhé písně se Selena s Justinem velmi bavili.

Na obřad pak zpěvák pozval i internetového provokatéra Kazmu, s nímž se tak chtěl usmířit za jejich potyčku při Bieberově předloňském koncertu. Jenže toho Justin nakonec skoro až litoval. Kazma si totiž neodpustil další ze svých vtípků. Těsně před obřadem unesl Selenu a vyměnil ji za svou přítelkyni, modelku Andreu Kalousovou. Justin vzal však naštěstí Kazmův žert s humorem a oba se údajně na následné veselce velmi opili. Tak doufejme, že Bieber se do Spojených států opravdu vrátí s manželkou Selenou. A že jim manželství vydrží co nejdéle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také