Showbyznys

26. března 2018 13:17

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle že je Selena Gomez? Slavná zpěvačka si po rozchodu s Bieberem ostříhala vlasy a vypadá jak malý chlapeček!

Lidé po bolestivém rozchodu často mění svou image, aby tak začali novou kapitolu svého života. Seleně Gomez se ovšem její volba příliš nevyplatila.

Je to několik dnů, co se provalil údajný další rozchod Justina Biebera se Selenou Gomez, a na obou hudebních hvězdách se další milostný krach evidentně podepsal. Slavný zpěvák se ukazuje na veřejnosti smutný, před pár dny dokonce boural a Seleně se zase mnozí smějí za její nedávnou fotku v plavkách, kde podle některých vypadá poněkud nakynutě. To ovšem není jediná změna, kterou Selena v posledních dnech prodělala.

Selena se nejspíš rozhodla udělat za románkem s Justinem tlustou čáru a malinko změnila svou image. Dala tedy sbohem svým pověstným dlouhým vlasům a dost je zkrátila. Jenže tento účes jí zrovna dvakrát nesluší, vypadá až příliš mladě a v nevýrazném oblečení připomíná spíše malého kluka marně čekajícího na občanku než populární sexy zpěvačku. Nebo se vám její nový sestřih líbí?

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez rozchod proměna galerie krátké vlasy Selena Gomezová

Přečtěte si také