Showbyznys

18. května 2016 12:43

redakce Prima Lajk

GALERIE: Šokující pravda o nahé scéně ve Hře o trůny! Opravdu se v ní Emilia Clarke svlékla?

Měla herečka dostatek odvahy, nebo použila dublérku? Jo, a pozor na SPOILERY!!

Čtvrtá epizoda šesté řady Hry o trůny připravila fanouškům řadu překvapení, o nichž se bude ještě dlouho mluvit. Tu největší třešničku si však tvůrci přichystali až na samotný závěr. Daenerys se tu zase jednou ukázala jako pořádná drsňačka, když upálila mocné Khaly a poté vyšla nahá z hořící budovy před šokující dav, jenž před ní padl na kolena. Scéna samotná brala dech, jenže mnohé diváky zajímala po skončení epizody jen jedna věc. Opravdu se před kamerami odvážně svlékla seriálová hvězda Emilia Clarke?

Odpověď zní ano. Sama herečka přiznala, že prsa viděná v seriálu jsou opravdu její. „Jsem to všechno já, hrdá a silná. Cítím se opravdu šťastně, a tak řekla jsem tvůrcům ano,“ říká sebevědomá představitelka Daenerys. Ta se v seriálu ostatně nesvlékla poprvé. Naposledy ovšem své poprsí ukázala ve třetí sezoně. V té době se navíc začala šířit zvěst, že jedna z hereček se v seriálu odmítá nadále odhalovat. Mnoho diváků se pak mylně domnívalo, že šlo právě o Emilii, i když se ve skutečnosti jednalo o Oonu Chaplin.

Právě proto mnozí očekávali, že aktuální nahá scéna byla natočena s dublérkou jako v případě nahé scény Cersei v páté sérii. Emilia však svým rozhodnutím všem vyrazila dech a ukázala, že za své tělo se rozhodně nestydí. A také nemá proč. Za svou odvahu si pak zaslouží velký palec nahoru. Ostatně posuďte sami v naší galerii.

Sdílejte článek
Štítky Hra o trůny galerie herec Emilia Clarkeová

Přečtěte si také