Showbyznys

14. března 2022 11:13

redakce Prima Lajk

GALERIE: Sylvester Stallone vypadá vedle nejsilnějšího muže světa jako prcek! Nesahá mu ani po ramena

Kulturista zastínil legendárního a neporazitelného Rockyho i Terminátora.

Před několika dny se v americkém Ohiu konal každoroční sportovní festival Arnolda Schwarzeneggera zaměřený na profesionální kulturistiku, soutěž strongmanů či bikini fitness. Pozvání na jednu z nejprestižnějších událostí v profesionální kulturistice dostal i nejsilnější muž světa Tom Stoltman. Ten si titul zasloužil po výhře na soutěži World’s Strongest Man 2021, kde se stal prvním nejsilnějším mužem světa se skotskými kořeny.

Pro profesionálního strongmana bylo nesmírnou ctí se s legendárním Arnoldem Schwarzeneggerem aka Terminátorem setkat naživo. „Tohoto muže jsem chtěl potkat už hodně dlouho!“ sdílel pyšně silák na svém Instagramu fotku, kde pózuje vedle hollywoodské hvězdy, kterou svou výškou a proporcemi totálně zastínil.

Jako drobeček si však jistojistě připadal i Sylvester Stallone, který se s obrem Tomem Stoltmanem setkal už v minulosti. „Řekl jsem mu, že musí ještě nabrat, jestli mě chce překonat,“ řekl ve vtipu Stallone v reakci na společnou fotku, na které nejsilnějšímu muži světa herec nesahá ani po ramena.

Sdílejte článek
Štítky Arnold Schwarzenegger Terminátor Sylvester Stallone Rocky Tom Stoltman nejsilnější muž světa

Přečtěte si také