Virály

9. března 2022 12:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týpek si vzal do nemocnice herní konzoli, zatímco jeho partnerka rodila. Co mu na to řekla?

Z tohohle muže si, pánové, příklad rozhodně neberte.

Narození dítěte je pro dvojici kouzelným okamžikem, který ještě více prohloubí jejich pouto – nebo to tak alespoň bývá. Rozhodně to ale trvá nějakou chvíli a některé porody se táhnou i dny. Týpek s těhotnou přítelkyní si proto myslel, že je docela dobrý nápad si vzít do nemocnice herní konzoli, aby nějak zabil čas, než se miminko narodí.

Bizarní scénku dokonce jeho partnerka natočila a video poté sdílela na sociální síti. „Můj přítel hrál v nemocnici na herní konzoli, zatímco já jsem 21 hodin rodila,“ napsala žena k popisku videa, které pocuchalo nervy hned několika lidem. „Wow, to bude skvělý otec a spolehlivý manžel,“ napal ironicky jeden z uživatelů.

@amberscxtt

First viral TikTok… #fyp #gaming #gamer @deontk20

♬ original sound - amberscxtt

Mezi negativními komentáři se ale našli i tací, kteří muže dokonce obhajovali. „Tak co má dělat 21 hodin v kuse? Pobíhat kolem ženy jako služebníček?“ zastával se týpka jiný uživatel. Sama partnerka se ale nakonec za svého přítele postavila a utnula všem tipec. „Lidi, je to v pohodě. Porod proběhl skoro bez bolesti a partnerovi nic nevyčítám,“ ukončila vášnivou debatu novopečená maminka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také