GALERIE: Takhle dnes vypadá Ivo z Divokého anděla! Je to ještě pořád sexy krasavec?

Jak moc se změnila jedna z hlavních hvězd legendární telenovely?

Jméno argentinského herce Facundo Arany už dnešním mladým nejspíš moc neřekne. Lidé koukající na přelomu tisíciletí na televizi si ovšem jeho tvář budou asi už navždy pamatovat. Byl totiž jednou z hvězd legendární telenovely Divoký anděl, kde coby bohatý mladík Ivo popletl hlavu hlavní hrdince Milagros a stal se její osudovou láskou. Jejich věčné hašteření si diváci zamilovali a Facundo Arana byl hezounkem, jehož chtěla nejedna žena doma. Od konce seriálu už ale uběhlo více než 20 let a za tu dobu se dokážou lidé pořádně změnit. O argentinském fešákovi to ale naštěstí moc neplatí.

Facundo Arana totiž i ve svých 48 letech vypadá skvěle a jako každý správný chlap prostě zraje. Nechal si sice narůst vousy, tomu ale ještě víc přidalo na mužnosti. Herec se pak už dávno usadil, se svou manželkou Maríou Susini vychovává tři děti a na sociálních sítích se rád chlubí jejich rodinným štěstím. Už podle fotografií je to pak rozený dobrodruh, jenž se věnuje sportům a miluje zejména surfování.

V Argentině už platí za prověřenou televizní hvězdu, v posledních letech se však věnuje možná ještě více oblíbené muzice. Umí totiž nejen zpívat, ale také výborně hrát na saxofon. Facundo Arana je tedy nejen stále velmi pohledný, ale také velmi všestranný. Dámy, pořád byste ho chtěli doma?

Legendární telenovelu Divoký anděl můžete aktuálně sledovat každé odpoledne na Prima LOVE. Nebo se můžete dívat také v našem on-line ARCHIVU.


Přečtěte si také