GALERIE: Takhle dnes vypadá sexy Milagros z telenovely Divoký anděl! Poznali byste v ní ještě seriálovou dračici?

V 90. letech miloval seriálovou hvězdičku Natalii Oreiro snad každý kluk i chlap. Jak vypadá kráska z Divokého anděla dnes?

Co si budeme nalhávat, telenovelu Divoký anděl na konci 90. let žrali všichni. A kdo říká, že ne, ten jednoduše kecá a plakát s Natalií Oreiro má doma dodnes. Právě tato uruguayská kráska a hrdinka legendární telenovely se stala v Česku doslova fenoménem a slavila zde větší úspěch než v Argentině, kde byl známý seriál natočen. Co ovšem herečka a zpěvačka, která letos oslavila už 43. narozeniny, dělá dnes?

Její největší sláva sice začala po skončení seriálu malinko uvadat, další telenovely už neslavily takový úspěch a ani na hudebním poli se jí už tolik nedařilo. Jenže mezi zapomenuté hvězdy rozhodně nepatří. Natalie totiž stále umí správně živit svou popularitu, v Argentině patří mezi největší celebrity a před lety se vrátila k hudbě, kde slaví velké úspěchy. Už několik let je pak provdána za rockového zpěváka Ricarda Molla, s nímž má jednoho syna.

Hlavně je to ale pořád sexy dračice, která jako by zastavila čas. V obličeji se prakticky nezměnila a ve videoklipech se nestydí ukazovat své sexy křivky. A opravdu se nemá zač stydět. Nám nyní možná přijde ještě více sexy než v dobách své největší slávy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také