Showbyznys

6. října 2016 12:35

Tereza Javorová

GALERIE: Takhle vypadá Carrie ze Sexu ve městě dnes! Má vrásky a ztrhaný obličej. Poznali byste ji ještě?

Byla nejobletovanější herečkou a ženy po celém světě chtěly být jako ona. Ani představitelka slavné Carrie Bradshaw, herečka Sarah Jessica Parker, však nedokázala zastavit čas a velmi zestárla. Jak dnes vypadá?

Nikdo z nás si nemůže vybrat to, jak bude stárnout. Zvláště pro ženy je to často velký šok, jak je k nim čas krutý. Ty, které se ho snaží zastavit plastickými operacemi, dopadnou většinou hůře než jejich kolegyně, které vrásky přijaly s grácií.

Herečka Sarah Jessica Parker (51) se plastikám naštěstí zatím vyhýbá. O to více je však vidět, že od natáčení první série legendárního seriálu Sex ve městě, kde si zahrála roztomilou Carrie Bradshaw, uplynulo už dlouhých 18 let. Sarah Jessica Parker se sice o sebe snaží pečovat a pravidelně cvičí, takže má pořád pěknou postavu, ale možná si toho v posilovně nakládá až příliš. Vypadá totiž ztrhaně a její ruce jsou vrásčité jak ruce indiánské babičky. Přesto si však zachovává úsměv na tváři a jiskru v oku.

Podívejte se do galerie, jak dnes vypadá.

Sdílejte článek
Štítky Burger galerie herec fotogalerie Sex ve městě Sarah Jessica Parker Carrie Bradshaw Sarah Jessica Parkerová jiskra Candace Bushnell

Přečtěte si také