Showbyznys

16. listopadu 2017 15:14

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle je nejvíc sexy muž světa roku 2017! Lidé se mu ale smějí a tvrdí, že je ošklivý. Souhlasíte?

Letošní vítěz prestižní ankety je opravdu překvapivý. A vlastně i docela kontroverzní.

Jako každý rok, i letos přišel slavný časopis People s vyhlášením ankety o nejhezčího muže planety. Tradiční žebříček si vybudoval za řadu let vysokou prestiž a vyhrávají ho opravdu jen ti nejlepší z nejlepších. Tedy aspoň do teď. Letošním vítězem se totiž stal americký country zpěvák Blake Shelton.

Ten u nás není příliš známý, ve Spojených státech má ale obrovskou popularitu nejen díky svým hitům, ale také kvůli vztahu se zpěvačkou Gwen Stefani a účinkování v pořadu The Voice. I přesto by ho za sexy muže planety považoval málokdo. Na letošní výsledky se proto od lidí snáší vlna kritiky.

Mnozí ho považují za příliš obyčejného a někteří mu zase vyčítají jeho rasistické až sexistické výroky z roku 2011. Někteří ho dokonce považují za ošklivého a spíše se mu na internetu smějí. Ostatně, to o sobě prohlašuje i sám zpěvák, jenž byl z letošních výsledků malinko v šoku. „Celý život jsem byl ošlivý. Pokud mám být rok sexy, beru to,“ prohlásil po své výhře.

Shelton se tak zařadil mezi opravdovou elitu a sesadil z trůnu loňského výherce, herce Dwayna Johnsona. V uplynulých ročnících se pak nej sexy chlapákem stal například David Beckham, Chris Hemsworth, zpěvák Adam Levine, Channing Tatum či Bradley Cooper. A nutno říct, že mezi touto sexy smetánkou Shelton opravdu vyčnívá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také