GALERIE: Tohle jsou dokonalí dvojníci Harryho a Meghan! Od kontroverzního páru jsou k nerozeznání

Uplynulé oslavy 70 let výročí královny Alžběty II. vylákaly na veřejnost nejen členy královské rodiny, ale také řadu dvojníků.

O uplynulém víkendu žila (nejen) britská média velkolepými oslavami 70 let vládnutí královny Alžběty II. na britském trůnu, které doprovázela řada královských akcí. Jednou z ostře sledovaných dvojic byl samozřejmě také pár Harry a Meghan Markle, kteří se od královské rodiny odstřihli a snaží se s ní mít co nejméně společného. A mnoho lidí jim za jejich chování a mediální výstupy nemůže přijít na jméno. I proto se dvojice během oslav snažila držet v ústraní, moc na sebe neupozorňovat a dle všeho navíc prchla z Velké Británie ještě dříve, než se čekalo. O jejich dvojnících se však to samé říct rozhodně nedá.

Zatímco Harry s Meghan se objektivům fotografů vyhýbali, v okolí královského hradu Windsor se promenádovali jejich dokonalí dvojníci, kteří evidentně bažili po co největší pozornosti. Vydali se nejen k samotnému hradu, ale také do místní hospody s příhodným názvem The Prince Harry. Mnoho lidí se pak s párem fotilo a myslelo si, že se jedná opravdu o skutečného Harryho s Meghan. Dvojníci pak iluzi sami přiživovali tím, že si údajně najali fotografa i kameramana, který je sledoval na každém kroku. Také byste se nechali nachytat?

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle dvojníci Harry a Meghan

Přečtěte si také