Princ Harry a Meghan Markle jsou jedni z nejvlivnějších lidí
Autor: profimedia Princ Harry a Meghan Markle jsou jedni z nejvlivnějších lidí

Princ Harry a Meghan Markle jsou jedni z nejvlivnějších lidí na světě. Kdo další se umístil v žebříčku?

Tamara F. . Publikováno: 16.09.2021
Americký časopis Time zveřejnil seznam 100 nejvlivnějších osobností pro rok 2021. Žebříček je rozdělen do pěti kategorií, a to průkopníci, umělci, lídři, ikony a titáni.

reklama

Letošní osmnáctý ročník výběru světových influencerů vzdal hold vědcům, sportovcům, politikům, hercům, hudebníkům a aktivistům. „Představujeme mimořádné vůdce z celého světa, kteří pracují na budování lepší budoucnosti,“ napsal generální ředitel a šéfredaktor časopis Time Edward Felsenthal.

Do kategorie „Průkopníků“ zařadil prestižní magazín zpěvačku a skladatelku Billie Eilish, advokáta za občanská práva Benjamina Crumpa, módní návrhářku a aktivistku Auroru James nebo například generálního ředitele největšího Sérového institutu v Indii Adara Poonawalla. V kategorii „Ikon“ zazářil královský pár princ Harry a jeho manželka Megan Markle, popová princezna Britney Spears či ruský politický opoziční aktivista Alexej Navalnyj.

Kategorii „Titánů“ obsadil například generální ředitel společnosti Apple Tim Cook nebo špičkový hráč amerického fotbalu Tom Brady. Hvězdami „Umělců“ se staly herečky Kate Winslet a Scarlett Johansson či rapper Lil Nas X. V ostatních skupinách, jako jsou „Lídři“ se blýsknul americký prezident Joe Biden a kategorii „Inovátorů“ neobsadil nikdo jiný než vizionář Elon Musk. Pokud byste si chtěli prohlédnout kompletní seznam největších influencerů pro letošní ročník, najdete ho na stránkách magazínu Time.

Ewa Farna a její Tělo na Times Square.

Nejen Ewa Farna. Times Square ovládla další česká zpěvačka

Influencerka své fanoušky ráda provokuje

GALERIE: Influencerku vyhodili z nákupního centra kvůli tomu, že byla moc sexy. Je vážně tak krásná?

reklama