Virály

24. srpna 2021 11:56

redakce Prima Lajk

GALERIE: Influencerku vyhodili z nákupního centra kvůli tomu, že byla moc sexy. Je vážně tak krásná?

Známá influencerka tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli jejímu vzhledu. Prý vypadala až moc sexy.

Hvězda americké reality show a influencerka v jedné osobě Emmy Russ trávila dovolenou v oblíbeném luxusním letovisku v Dubaji. „Skvělá země plná luxusu. Všechno je ve zlatě, jako by to bylo stvořeno pro mě,“ napsala nadšeně na svůj instagramový profil. Během jedné návštěvy v nákupním centru však dvaadvacetiletá modelka a herečka prožila nepříjemný zážitek, který jí pokazil dovolenou.

Ochranka, jež měla na starosti správný chod obchoďáku, musela vyvést mladou influencerku pryč poté, co uviděla její oblečení. Její módní vkus byl podle všeho až moc odhalující a provokativní. Podle všeho měla mít na sobě hvězdička krátký třpytivý top a minisukni, což neodpovídalo místním standardům. Žena se bránila tím, že bylo venku příšerné teplo, které se nedalo snést.

„Ochranka mi řekla, že jsem příliš sexy a nemohou mě tak do nákupního centra pustit,“ svěřila se Russ se svými fanoušky. „Vyhrožovali mi policií a dostala jsem písemné varování,“ doplnila. Podle německých médií to nebylo poprvé, co byla influencerka upozorněna na nevhodné chování. V minulosti čelila obvinění poté, co polonahá pózovala opřená o policejní auto.


Přečtěte si také