Virály

19. července 2021 10:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Ve škole se jí smáli, že je ošklivá, teď po ní muži šílí. Kolik známá influencerka utratila za plastické operace?

Proměna 24leté mladé ženy ze Švýcarska bere dech. Ve škole si kvůli vzhledu prošla peklem, nyní nestíhá muže odmítat.

Švýcarka Celine Centino si během školních let prošla hotovým peklem. Byla to šedá myška s rovnátky, kterou spolužáci zesměšňovali a šikanovali kvůli vzhledu. Obtěžování mělo negativní dopad na její duševní zdraví a dívka ztratila jakékoli sebevědomí. Jakmile však dospěla, řekla si dost.

Centino se odhodlala pro dramatické změny, díky kterým se cítí konečně krásná. Po mnoha letech šetření se rozhodla podstoupit několik plastických operací, včetně zvětšení prsou do velikost 34FF, vylepšit nos, lícní kosti a bradu. Celkově utratila za úpravy přes milion korun a sama říká, že teď se konečně cítí být sama sebou.

„Pokud se mi teď někdo směje a říká o mně špatné věci, je mi to jedno. Už mi nikdo neublíží,“ svěřila se influcencerka Celine Centino. „Lidé reagují na mou proměnu odlišně. Někteří říkají, že vypadám skvěle, jiní zase že příliš uměle. Muži jsou do mě blázni a ve svém těle se cítím skvěle, takže pro mě je to pozitivní změna,“ dodala influencerka, která má na svém instagramovém účtu přes 500 tisíc sledujících a živí se modelingem a sociálními sítěmi.


Přečtěte si také