Virály

19. března 2021 14:04

sarka.turcekova@gmail.com

GALERIE: Influencer si nechal udělat umělá prsa jen tak pro zábavu! Jak teď vypadá?!

Model a influencer z Kolumbie nedávno šokoval miliony svých fanoušků tím, že se začal předvádět se svými umělými prsy.

Yeferson Cossio nedávno svým sledujícím předvedl svoji novou tělesnou změnu. Na fotkách a videích se chlubí tím, že si nechal provést plastickou operaci umělých prsou. Ta má na mužskou hruď poměrně velká, a dokonce nosí i podprsenku, aby je fanouškům řádně předvedl – nutno podotknout, že se však neostýchá svoje nová ňadra ukázat v plné kráse. Model se nad nimi rozplývá a nechává se jich dokonce dotýkat svými kamarádkami. Je sice už na sociálních sítích známý pro svoje četné žerty a kontroverzní obsah, ale tohle překvapilo i ty nejvěrnější fanoušky. Kdo by taky čekal, že si jejich oblíbený model nechá udělat umělá prsa jen tak pro zábavu, že?

Navíc mělo jít podle všeho o hloupou sázku, kterou Cossio uzavřel se svým švagrem, také influencerem. V určitém časovém období měl Instagramu dosáhnout hranice 3 milionů sledujících s tím, že jestli prohraje, tak si má nechat udělat prsní implantáty. Pokud by vyhrál, tak by si je naopak musel pořídit jeho švagr. Nakonec si však nechali prsa udělat oba dva muži, zjevně se jim tedy nápad už od začátku líbil. Influencer však dodal, že se na klinice předem domluvili. Implantáty tedy bude nosit jenom tři dny, přičemž se s nimi řádně pochlubí veřejnosti, ale pak si je nechá zase vyndat. Jizva po nich zůstane jen malá a bude zakryta tetováním, takže nikdo nepozná, že je tam kdy měl.

Jak bylo plánováno, oba muži si nechali implantáty odstranit jen několik dní poté, co si je nechali udělat, aby nedošlo k trvalému poškození jejich prsních žláz, ale na památku budou mít fotky a videa jejich šíleného kousku.


Přečtěte si také