VIDEO: Přiznání Týnuš Třešničkové! Má youtuberka po popálení pořád umělá prsa?

Oblíbená youtuberka odpovídala na otázky fanoušků ohledně svých operací a vzhledu. Co na sebe prozradila?

Od doby, kdy Týnuš Třešničková prodělala během nepovedené ohnivé show v Turecku vážné popáleniny, uběhlo už více než rok a půl a známá youtuberka se už dávno vrátila k natáčení a ke své prověřené tvorbě. I přesto jsou ovšem popálení a plastické operace na odstranění jizev častým tématem jejích videí a příspěvků, jelikož fanoušci se jí na vývoj stále ptají. A nejinak tomu je i v jejím novém videu.

Fanoušci se jí v tzv. asku ptali na nové bydlení či dovolenou, samozřejmě došlo i na její vzhled. Mnoho příznivců totiž zajímalo, zda má youtuberka stále umělá prsa či snad byly její implantáty popálením poškozeny. Lidem totiž přišlo, že zatímco dříve se Týnuš chlubila fotkami s velkými prsy a výstřihem, v posledních měsících to neplatí. Fandové ale mohou zůstat v klidu. Youtuberka znovu zopakovala, že jejím umělým prsům se nic nestalo.

Prsní implantáty má totiž vložené až pod svalem. Popáleniny a jizvy se ovšem nevyhnuly jejímu výstřihu. Kvůli tomu nemá nyní prsa tolik vytvarovaná a aktuálně se snaží tuto situaci vyřešit plastickými zákroky. Je ale prý jen otázkou času, než se prsa vrátí více do původnější podoby. Podívejte se, co dalšího Týnuš Třešničková prozradila.


Přečtěte si také