návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Popálená Týnuš Třešničková prozradila, na jaké plastické operace se chystá. Bude někdy vypadat jako dřív?

Týnuš, která je už docela dlouho v Česku a natočila několik videí o svém popálení, které se jí stalo v Turecku, se nyní postupně zotavuje a chystá se na další plastiky.
Vydáno: 20.11.2019
Týnuš Třešničková
Autor: YouTube.com/Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková

Youtuberka si musela projít peklem, když se ošklivě popálila na dovolené v Turecku, kde byla se svým přítelem. Nyní Týnuš řekla, že se stále soudí s restaurací, kde se požár spustil. Ovšem to bude dle jejích slov ještě na řadu let. Restaurace odmítla mimosoudní vyrovnání a navíc než dorazila na místo policie, zametli stopy a tvářili se, jako by za nehodu nemohli. Proto bude Týnuš restauraci žalovat také za falšování důkazů.

Týnuš se po nekonečných měsících léčby v Turecku vrátila do Česka a od té doby je aktivní hlavně na Instagramu. Už ale natočila dvě videa o svojí nehodě a nyní vyšlo třetí, kde zodpověděla nejčastější otázky. Protože Týnuš zůstala zjizvená ve tváři, chystá se na zákroky, během kterých budou jizvy co nejméně viditelné – zejména pak na laser, plazmaterapii a mezoterapii. Sama ale přiznala, že jizev jako takových se zbavit nedá. Budou do nějaké míry viditelné už navždy. Jizvy nejsou totiž tak elastické a pružné jako zdravá kůže. Mohou se tedy co nejvíc „schovat“, úplně už ale nikdy nezmizí.

Týnuš dále řekla, že by nechtěla pokračovat ve tvorbě, kterou natáčela předtím. Sice možná natočí, co nového si koupila, už by ale chtěla předávat něco víc. Přiznala, že nehoda ji nenávratně proměnila nejen na povrchu, ale hlavně uvnitř. Můžeme se tedy snad těšit na "novou" podobu Týnuš na YouTube. 

Článek je zařazen v: týnuš , tresnickova , Týnuš Třešničková , Turecko , požár , plastika , plastické operace , jizvy , popálení

reklama