Youtubeři

11. května 2020 15:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Týnuš Třešničková se poprvé od popálení pochlubila sexy fotkou v plavkách! Lidé nešetří chválou

Slavná youtuberka novou fotkou opět dokazuje, že od své osudného popálení v Turecku ušla velký kus cesty. V plavkách jí to zase neskutečně sekne!

Od děsivé nehody youtuberky Týnuš Třešničkové v Turecku, při níž kvůli nepovedené ohnivé show v restauraci měla vážné popáleniny na více než 30 procentech těla, uplynul už více než rok a půl. Popálené pak měla zejména ruce, dekolt a krk. Od svého několikaměsíčního pobytu v turecké nemocnici už ovšem ušla neuvěřitelný kus cesty. Týnuš o svém bolestivém období života otevřeně mluví na YouTube a své popálené části těla už beze strachu v minulosti ukázala i na sociálních sítích. A nyní potvrdila, že stará známá Týnuš je definitivně zpátky!

Na Instagramu se totiž pochlubila parádní fotkou v plavkách, na které jí to opravdu sekne a může se pyšnit skvělou postavou. Někteří lidé sice spekulují, že si na fotografii na některých místech pomohla retuší nebo už má za sebou některé zákroky, na něž se youtuberka chystala. To ovšem nemění nic na tom, že Týnuš opět jednou prokázala svou odvahu a opravdu před fanoušky nic neskrývá. A její příznivci na oplátku neskrývají svůj obdiv a nešetří slovy chvály. A naprosto po právu.


Přečtěte si také