reklama

reklama

Týnuš Třešničková a fotka v plavkách.
Autor: Instagram.com/Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková a fotka v plavkách.

GALERIE: Týnuš Třešničková se poprvé od popálení pochlubila sexy fotkou v plavkách! Lidé nešetří chválou

MilanR. Publikováno: 11.05.2020
Slavná youtuberka novou fotkou opět dokazuje, že od své osudného popálení v Turecku ušla velký kus cesty. V plavkách jí to zase neskutečně sekne!
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu.... Přečíst celé

reklama

Od děsivé nehody youtuberky Týnuš Třešničkové v Turecku, při níž kvůli nepovedené ohnivé show v restauraci měla vážné popáleniny na více než 30 procentech těla, uplynul už více než rok a půl. Popálené pak měla zejména ruce, dekolt a krk. Od svého několikaměsíčního pobytu v turecké nemocnici už ovšem ušla neuvěřitelný kus cesty. Týnuš o svém bolestivém období života otevřeně mluví na YouTube a své popálené části těla už beze strachu v minulosti ukázala i na sociálních sítích. A nyní potvrdila, že stará známá Týnuš je definitivně zpátky!

Na Instagramu se totiž pochlubila parádní fotkou v plavkách, na které jí to opravdu sekne a může se pyšnit skvělou postavou. Někteří lidé sice spekulují, že si na fotografii na některých místech pomohla retuší nebo už má za sebou některé zákroky, na něž se youtuberka chystala. To ovšem nemění nic na tom, že Týnuš opět jednou prokázala svou odvahu a opravdu před fanoušky nic neskrývá. A její příznivci na oplátku neskrývají svůj obdiv a nešetří slovy chvály. A naprosto po právu.

Týnuš má ještě kus cesty před sebou 1

FOTO: Týnuš Třešničková ukázala zjizvenou tvář bez make-upu. Takové reakce fanoušků nečekala

Týnuš Třešničková o léčbě v Turecku.

GALERIE: Kdo nahradil popálenou Týnuš? Bývalý přítel slavné youtuberky už randí s touhle misskou!

reklama