Youtubeři

11. září 2019 14:12

redakce Prima Lajk

VIDEO: Popálená Týnuš Třešničková promluvila o léčbě a ukázala drsnou fotku z nemocnice. Co všechno musela vytrpět?

Známá youtuberka se konečně rozpovídala o léčbě svých rozsáhlých popálenin. Čím se liší turecká péče od té české?

Už je to téměř čtvrt roku, co se populární youtuberka Týnuš Třešničková po děsivém popálení a následném desetiměsíčním léčení v Turecku, vrátila do Čech. Svou tvář či popálené ruce už fanouškům ukazuje a s každou další fotkou jsou na youtuberce, která měla na některých částech těla i popáleniny 3. stupně, vidět veliké pokroky. O samotné léčbě a několikaměsíčním pobytu ovšem Týnuš zatím nemluvila. Tedy až doteď.

Nyní totiž Týnuš Třešničková vydala video, v němž se rozpovídala právě o léčbě v turecké nemocnici i prvních dnech po děsivém popálení. A je to velmi silné a upřímné povídání. Ve videu popisuje první dny v nemocnici, kdy musela společně s partnerem Viktorem Hajíčkem absolvovat několik vyšetření, zda je tělo a jednotlivé orgány v pořádku. Týnuš pak dokonce fanouškům ukázala fotku z prvních dnů v nemocnici, kdy byla její tvář kvůli popálení naprosto opuchlá a půvabná youtuberka tak byla zcela k nepoznání.

Dále pak mluví o všech bolestivých zákrocích včetně operace jizvy na krku či neustálých výměnách obvazů. Tohle všechno jí způsobovalo obrovskou bolest. Rozpovídala se pak také o rozdílu mezi českou a tureckou péčí. Zatímco u nás by se popáleniny léčily transplantací kůže, v Turecku zvolili dosti speciální metodu tzv. množení podkoží za pomoci laboratoře. A jak se později ukázalo, právě tato netradiční volba se ukázala být velice úspěšnou. Ostatně, podívejte se na její vyčerpávající povídání sami.


Přečtěte si také