návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Popálená Týnuš Třešničková promluvila o léčbě a ukázala drsnou fotku z nemocnice. Co všechno musela vytrpět?

Známá youtuberka se konečně rozpovídala o léčbě svých rozsáhlých popálenin. Čím se liší turecká péče od té české?
Vydáno: 11.09.2019
Týnuš Třešničková o léčbě v Turecku.
Autor: YouTube.com/Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková o léčbě v Turecku.

Už je to téměř čtvrt roku, co se populární youtuberka Týnuš Třešničková po děsivém popálení a následném desetiměsíčním léčení v Turecku, vrátila do Čech. Svou tvář či popálené ruce už fanouškům ukazuje a s každou další fotkou jsou na youtuberce, která měla na některých částech těla i popáleniny 3. stupně, vidět veliké pokroky. O samotné léčbě a několikaměsíčním pobytu ovšem Týnuš zatím nemluvila. Tedy až doteď.

Nyní totiž Týnuš Třešničková vydala video, v němž se rozpovídala právě o léčbě v turecké nemocnici i prvních dnech po děsivém popálení. A je to velmi silné a upřímné povídání. Ve videu popisuje první dny v nemocnici, kdy musela společně s partnerem Viktorem Hajíčkem absolvovat několik vyšetření, zda je tělo a jednotlivé orgány v pořádku. Týnuš pak dokonce fanouškům ukázala fotku z prvních dnů v nemocnici, kdy byla její tvář kvůli popálení naprosto opuchlá a půvabná youtuberka tak byla zcela k nepoznání.

Fotka Týnuš Třešničkové z nemocnice.
Autor: YouTube.com/Týnuš Třešničková Fotka Týnuš Třešničkové z nemocnice.

Dále pak mluví o všech bolestivých zákrocích včetně operace jizvy na krku či neustálých výměnách obvazů. Tohle všechno jí způsobovalo obrovskou bolest. Rozpovídala se pak také o rozdílu mezi českou a tureckou péčí. Zatímco u nás by se popáleniny léčily transplantací kůže, v Turecku zvolili dosti speciální metodu tzv. množení podkoží za pomoci laboratoře. A jak se později ukázalo, právě tato netradiční volba se ukázala být velice úspěšnou. Ostatně, podívejte se na její vyčerpávající povídání sami.

 

 

Týnuš Třešničková o tragickém popálení.

VIDEO: Týnuš Třešničková poprvé promluvila o tragickém popálení! Měla zasažený celý obličej a bála se, že oslepne

Martina Třešňáková

GALERIE: Zastíní slavnou Týnuš? Mladší ségra populární youtuberky vyrostla v jednu z nejžhavějších holek na Instáči!

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , léčba v Turecku , popáleniny , fotka z nemocnice , nemocnice , Turecko , youtuberka , česká léčba , rozhovor

reklama