návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Týnuš Třešničková poprvé promluvila o tragickém popálení! Měla zasažený celý obličej a bála se, že oslepne

Známá youtuberka vydala první video od osudného popálení v Turecku. A samozřejmě v něm mluvila o momentě, který jí změnil život.
Vydáno: 17.07.2019
Týnuš Třešničková o tragickém popálení.
Autor: YouTube.com/Týnuš Třešničková Týnuš Třešničková o tragickém popálení.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už je to tři čtvrtě roku, co se youtuberce Týnuš Třešničkové změnil během dovolené v Turecku život. Při návštěvě v tamní luxusní restauraci prodělala rozsáhlé popáleniny na horní části těla a dlouhé měsíce se léčila právě v Turecku a o svém stavu nedávala příliš vědět. Až v posledních týdnech, kdy se konečně vrátila do Čech, už svůj obličej na sociálních sítích neskrývá a svým postojem inspiruje spousty lidí. A nyní, po nedobrovolné 10měsíční pauze, konečně natočila další video.

Ano, Týnuš je konečně zpátky na YouTube a její první video se samozřejmě věnuje momentu, který jí změnil život. Mluví o dovolené v Turecku s přítelem Viktorem Hajíčkem a samozřejmě se nejvíce věnuje právě onu osudnému momentu. Týnuš tak např. vypráví, jak si poté, co jí zasáhly plameny, v první momenty bála, že oslepla. Upozorňuje pak na to, že ji nakonec neuhasil nepřipravený personál či lidé okolo, ale právě její přítel.

Youtuberka se nadále věnuje rozsahu svého popálení, kdy měla zasažený kompletně celý obličej, ruce či dekolt. Na některých místech pak má dokonce i popáleniny třetího stupně! Její dojemná zpověď, při které chtěla mimo jiné vyvrátit i některé spekulace, pak po právu dojímá všechny její fanoušky.

 

Youtuberka Týnuš začíná inspirovat 2

Týnuš odhodila strach a ukázala zjizvenou tvář! Youtuberka je inspirací pro všechny další oběti popálenin

Žhavá fotka Týnuš v plavkách 3

FOTO: Popálená Týnuš se po nehodě pochlubila první žhavou fotkou v plavkách! Je pořád sexy?

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , popáleniny , rozhovor , první video , o popáleninách , popáleniny Týnuš Třešničkové , youtuberka , nehoda , restaurace , Turecko , zdravotní stav , moment který mi změnil život , video