Youtubeři

17. července 2019 14:08

redakce Prima Lajk

VIDEO: Týnuš Třešničková poprvé promluvila o tragickém popálení! Měla zasažený celý obličej a bála se, že oslepne

Známá youtuberka vydala první video od osudného popálení v Turecku. A samozřejmě v něm mluvila o momentě, který jí změnil život.

Už je to tři čtvrtě roku, co se youtuberce Týnuš Třešničkové změnil během dovolené v Turecku život. Při návštěvě v tamní luxusní restauraci prodělala rozsáhlé popáleniny na horní části těla a dlouhé měsíce se léčila právě v Turecku a o svém stavu nedávala příliš vědět. Až v posledních týdnech, kdy se konečně vrátila do Čech, už svůj obličej na sociálních sítích neskrývá a svým postojem inspiruje spousty lidí. A nyní, po nedobrovolné 10měsíční pauze, konečně natočila další video.

Ano, Týnuš je konečně zpátky na YouTube a její první video se samozřejmě věnuje momentu, který jí změnil život. Mluví o dovolené v Turecku s přítelem Viktorem Hajíčkem a samozřejmě se nejvíce věnuje právě onu osudnému momentu. Týnuš tak např. vypráví, jak si poté, co jí zasáhly plameny, v první momenty bála, že oslepla. Upozorňuje pak na to, že ji nakonec neuhasil nepřipravený personál či lidé okolo, ale právě její přítel.

Youtuberka se nadále věnuje rozsahu svého popálení, kdy měla zasažený kompletně celý obličej, ruce či dekolt. Na některých místech pak má dokonce i popáleniny třetího stupně! Její dojemná zpověď, při které chtěla mimo jiné vyvrátit i některé spekulace, pak po právu dojímá všechny její fanoušky.


Přečtěte si také