GALERIE: Tohle jsou nejžhavější fotky Aviciiho utajované přítelkyně z Česka! Tahle kráska se nebála ukázat úplně všechno!

S jak velkou kráskou chodil slavný DJ Avicii před svou smrtí? Česká modelka Tereza Kačerová se toho rozhodně nebojí!

Je to teprve den, co svět zažil v případu smutné sebevraždy DJ Aviciiho nečekaný zvrat. Česká modelka Tereza Kačerová ve svém dojemném vzkazu na Instagramu přiznala, že byla hudebníkovou přítelkyní. Měli mezi sebou podle všeho velmi silné pouto, švédský DJ jí pomáhal s výchovou jejího syna a nakonec napsala, že s Aviciim plánovala založit rodinu. Modelka se tak ihned ocitla v hledáčku světových médiích. A nutno říct, že Tim Bergling měl opravdu parádní vkus.

Tereze je 25 let a pochází z Prahy. Většinu své modelingové kariéry ovšem strávila v zahraničí, zejména v Los Angeles, kde se věnovala předvádění plavek a spodního prádla. Fotila pro známé značky, díky nimž se podívala do všech koutů světa. Před lety se vrátila do Prahy, když zde porodila svého syna Luka, jehož má s již bývalým manželem Trentem Garrettem. Jejímu synovi byl pak Avicii podle jejích slov druhým otcem, jelikož se o něj opravdu hodně staral.

Samotná Tereza pak patří mezi velké krásky, která se toho na Instagramu opravdu nebojí. Na sociálních sítích ráda provokuje svým zcela nahým tělem a nejspíš ráda vzbuzuje kontroverzi. A nutno říct, že s tímto sexy tělíčkem se opravdu nemá za co stydět.


Přečtěte si také