GALERIE: Tohle že je Chandler z Přátel? Herec Matthew Perry připomíná před padesátkou pupkatého bezdomovce!

Doby, kdy platil za fešáká a velkou seriálovou hvězdu, jsou bohužel už dávno pryč.

Když byste se lidí zeptali, jakou postavu z legendárního sitcomu Přátelé mají nejradši, možná nejčastěji by padalo jméno hláskující Chandlera Binga. Jeho glosy a neustálé vtipkování miloval zkrátka každý a Matthew Perry se díky této roli stal na čas hvězdou. Jenže už je to bohužel přeci jen nějaký pátek.

Představiteli vtipálka Chandlera se totiž v posledních letech příliš nedaří, jeho pokusy o další seriálový hit jsou většinou po chvilce zrušeny a marně čeká na další úspěch. Tomu však bohužel odpovídá i jeho vizáž. Herecký sympaťák totiž o sebe už několik let příliš nedbá a ve svých 49 letech byste si ho na ulici spletli s pobudou.

Udržovanou image tak definitivně vystřídaly rozcuchané prošedivělé vlasy či ošoupané oblečení vypadající jak z toho nejlevnějšího sekáče. Do toho se nám Perry zakulatil a může se “pochlubit“ nejméně dvěma bradami. Není divu, že je údajně už delší dobu bez přítelkyně, i když na nových fotkách byl zachycen i s neznámou ženou. Snad ho to donutí se o sebe více starat.


Přečtěte si také