návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Tohle že je zpěvák Ricky Martin? Z hezounka je tenhle sexy samec, kterého ale holky nikdy nebudou mít

Hudební hvězda 90. let nyní vypadá mnohem lépe, než v dobách své největší slávy! Kde ho budete moci vidět?
Vydáno: 12.03.2018
Ricky Martin v dobách své největší slávy.
Ricky Martin v dobách své největší slávy. Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ricky Martin patřil bezpochyby mezi největší pěvecké hvězdy 90. let a počátku nového tisíciletí. Svými španělsko-anglickými hity typu Livin' La Vida Loca, La Copa de la Vida či María roztančil opravdu celý svět a pravidelně se objevoval na předních příčkách hitparád. Díky jeho image totálního hezounka ho pak chtěla doma nejedna fanynka. O to větší je pak čekalo překvapení, když v roce 2010 po několika letech mlžení definitivně potvrdil, že je gay. Víte ovšem, co dělá známý zpěvák teď?

Ricky Martin už možná nedobývá světové hitparády, na nedostatek fanoušků a práce si ovšem rozhodně nemůže stěžovat. Zejména v Latinské Americe je stále nesmírně populární, vydal zde nejedno úspěšné album a stále vyprodává haly po celém světě. Martin je navíc jedním z mužů, co s věkem zrají jako víno. Z prvoplánového hezounka je tak nyní svalnatý sexy samec, jenž oslňuje svými svaly i sexy tělem. Nejedna žena pak nejspíš při pohledu na něj zalituje toho, že je gay.

Ricky Martin už navíc není pouze zpěvákem, ale aktuálně nečekaně oslňuje i jako herec. Je totiž jednou z hvězd nové série American Crime Story: Versace. Ta pojednává o vraždě slavného módního návrháře Gianniho Versaceho a příběhu jeho vraha Andrewa Cunanana. Vedle hvězdné Penélope Cruz, jež ztvárnila slavnou Donatellu Versace, si pak zahrál také právě Ricky Martin.

Ten se zde objeví jako dlouholetý partner Versaceho, Antonio D'Amico. A jako herec rozhodně zanechá dojem. Ostatně, o tom se budete moci přesvědčit již brzy sami. Seriál American Crime Story: Versace totiž uvidíte od 7. dubna na našem novém kanálu Prima KRIMI! A jak se nyní líbí slavný zpěvák vám?

Zpěvačky ze skupiny Tatu.

GALERIE: Pamatujete si na lesbické zpěvačky ze skupiny Tatu? Z jedné je sexy kráska, z druhé plastikové monstrum!

Lou Bega a jeho největší hit Mambo No. 5.

GALERIE: Vzpomínáte si na zpěváka Lou Begu? Neuvěříte, jak autor megahitu Mambo No. 5 vypadá dnes!

Článek je zařazen v: Ricky Martin , zpěvák , proměna , Sexy , American Crime Story , Versace , Gianni Versace , The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story , Prima Krimi