Showbyznys

12. března 2018 14:28

redakce Prima Lajk

GALERIE: Tohle že je zpěvák Ricky Martin? Z hezounka je tenhle sexy samec, kterého ale holky nikdy nebudou mít

Hudební hvězda 90. let nyní vypadá mnohem lépe, než v dobách své největší slávy! Kde ho budete moci vidět?

Ricky Martin patřil bezpochyby mezi největší pěvecké hvězdy 90. let a počátku nového tisíciletí. Svými španělsko-anglickými hity typu Livin' La Vida Loca, La Copa de la Vida či María roztančil opravdu celý svět a pravidelně se objevoval na předních příčkách hitparád. Díky jeho image totálního hezounka ho pak chtěla doma nejedna fanynka. O to větší je pak čekalo překvapení, když v roce 2010 po několika letech mlžení definitivně potvrdil, že je gay. Víte ovšem, co dělá známý zpěvák teď?

Ricky Martin už možná nedobývá světové hitparády, na nedostatek fanoušků a práce si ovšem rozhodně nemůže stěžovat. Zejména v Latinské Americe je stále nesmírně populární, vydal zde nejedno úspěšné album a stále vyprodává haly po celém světě. Martin je navíc jedním z mužů, co s věkem zrají jako víno. Z prvoplánového hezounka je tak nyní svalnatý sexy samec, jenž oslňuje svými svaly i sexy tělem. Nejedna žena pak nejspíš při pohledu na něj zalituje toho, že je gay.

Ricky Martin už navíc není pouze zpěvákem, ale aktuálně nečekaně oslňuje i jako herec. Je totiž jednou z hvězd nové série American Crime Story: Versace. Ta pojednává o vraždě slavného módního návrháře Gianniho Versaceho a příběhu jeho vraha Andrewa Cunanana. Vedle hvězdné Penélope Cruz, jež ztvárnila slavnou Donatellu Versace, si pak zahrál také právě Ricky Martin.

Ten se zde objeví jako dlouholetý partner Versaceho, Antonio D'Amico. A jako herec rozhodně zanechá dojem. Ostatně, o tom se budete moci přesvědčit již brzy sami. Seriál American Crime Story: Versace totiž uvidíte od 7. dubna na našem novém kanálu Prima KRIMI! A jak se nyní líbí slavný zpěvák vám?


Přečtěte si také