Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Trapas roku?! Zkrachovalý král Instagramu se chlubil na pláži svým přirozením! Touhle výbavou šokoval všechny okolo

Italský boháč se pustil ze řetězu. A ostatní na pláži toho možná dost litovali.
Vydáno: 17.10.2017
Co všechno ukázal?

Italský milionář a internetová hvězdička Gianluca Vacchi patří mezi neoficiální krále Instagramu a je mnohými považován za evropskou verzi bouřliváka Dana Bilzeriana. Také on se rád chlubí svým životem v lusuxu se sexy holkami či partnerkou okolo. V poslední době se mu ovšem příliš nedaří.

Jak se vám jeho písnička líbí?

VIDEO: Trapas! Zkrachovalý král Instagramu vydal svůj první šílený song! S tímhle chce vážně dobýt hitparády?

Nejdříve nasbíral dluhy v hodnotě 273 milionů korun a banky po dlouhém čekání nemilosrdně zabavily majetek, a poté přišel coby DJ se svým prvním tanečním singlem, jenž se ovšem příliš nepovedl. A nyní si připsal další menší trapas.

Na pláži v americké Floridě totiž své mužné tělo ukazoval nejspíš víc, než bylo vhodné. Promenádoval se zde v opravdu upnutých bílých slipových plavkách. Ty ovšem až příliš zvýrazňovaly jeho evidentně ne zrovna malé nádobíčko a ostatní lidé na pláži tak měli jeho přirození prakticky na očích. A ne každému se jeho viditelně zvýrazněná výbava líbila. Připsal si Gianluca podle vás další trapas, nebo se nemá za co stydět?

Král Instagramu přišel o majetek.

GALERIE: Slavný král Instagramu přišel o svůj majetek a celý internet se mu směje. Kolik peněz dluží?

Dan Bilzerian si hrál na hrdinu

VIDEO: Zbabělec Bilzerian? Na novém videu z Las Vegas běží král Instagramu směrem ke střelbě a prosí policistu o zbraň!

Reklama
Článek je zařazen v: plavky, trapas, Dan Bilzerian, král Instagramu, Gianluca Vacchi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama