Showbyznys

17. října 2017 14:26

redakce Prima Lajk

GALERIE: Trapas roku?! Zkrachovalý král Instagramu se chlubil na pláži svým přirozením! Touhle výbavou šokoval všechny okolo

Italský boháč se pustil ze řetězu. A ostatní na pláži toho možná dost litovali.

Italský milionář a internetová hvězdička Gianluca Vacchi patří mezi neoficiální krále Instagramu a je mnohými považován za evropskou verzi bouřliváka Dana Bilzeriana. Také on se rád chlubí svým životem v lusuxu se sexy holkami či partnerkou okolo. V poslední době se mu ovšem příliš nedaří.

Nejdříve nasbíral dluhy v hodnotě 273 milionů korun a banky po dlouhém čekání nemilosrdně zabavily majetek, a poté přišel coby DJ se svým prvním tanečním singlem, jenž se ovšem příliš nepovedl. A nyní si připsal další menší trapas.

Na pláži v americké Floridě totiž své mužné tělo ukazoval nejspíš víc, než bylo vhodné. Promenádoval se zde v opravdu upnutých bílých slipových plavkách. Ty ovšem až příliš zvýrazňovaly jeho evidentně ne zrovna malé nádobíčko a ostatní lidé na pláži tak měli jeho přirození prakticky na očích. A ne každému se jeho viditelně zvýrazněná výbava líbila. Připsal si Gianluca podle vás další trapas, nebo se nemá za co stydět?


Přečtěte si také