návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Ukázala Selena Gomez omylem svého nového přítele? Líbala se s tímto slavným zpěvákem!

Našla slavná zpěvačka konečně náhradu za Justina Biebera?
Vydáno: 12.01.2017
S kým Selena nejspíš chodí?
Autor: profimedia.cz S kým Selena nejspíš chodí?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zdá se, že Selena Gomez začíná konečně prožívat šťastné období. Poté, co se na několik měsíců kvůli psychickým problémům a nemoci lupus stáhla do ústraní a nastoupila dokonce do léčebny, se konečně více objevuje ve společnosti a chystá svůj návrat na vrchol. A zdá, že i v soukromí konečně našla pořádné štěstí. Zvídaví paparazzi fotografové ji totiž načapali s novým mužem, k němuž měla až podezřele blízko. A stejně jako v případě Justina Biebera, i tentokrát má po svém boku pěveckou megahvězdu.

Podařil se Seleně očekávaný comeback?

GALERIE: Nečekaný návrat! Selena Gomez se po odchodu z léčebny poprvé objevila na veřejnosti. Neuvěříte, jak vypadá!

Tou není nikdo menší než slavný zpěvák The Weeknd, jehož sláva v poslední době raketově stoupá a který má za sebou už několik hitů. Pár byl přistižen v ulicích v Santa Monice a hned na první pohled je zřejmě, že se nejednalo o žádnou kamarádskou procházku. Selena zpěváka neustále líbala, pusinkovala a tulila se k němu. Spekulace o novém slavném páru showbyznysu tak na sebe nenechaly dlouho čekat. Ani jeden však fotografie zatím nekomentoval. Opravdu se nám tu rodí nový páreček, nebo šlo jen o Selenin románek? Snad se brzy dozvíme více.

Článek je zařazen v: Justin Bieber , Selena Gomez , nový přítel , The Weeknd