návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

GALERIE: Ukázala Selena Gomez omylem svého nového přítele? Líbala se s tímto slavným zpěvákem!

Našla slavná zpěvačka konečně náhradu za Justina Biebera?
Vydáno: 12.01.2017
S kým Selena nejspíš chodí?
Autor: profimedia.cz S kým Selena nejspíš chodí?

Zdá se, že Selena Gomez začíná konečně prožívat šťastné období. Poté, co se na několik měsíců kvůli psychickým problémům a nemoci lupus stáhla do ústraní a nastoupila dokonce do léčebny, se konečně více objevuje ve společnosti a chystá svůj návrat na vrchol. A zdá, že i v soukromí konečně našla pořádné štěstí. Zvídaví paparazzi fotografové ji totiž načapali s novým mužem, k němuž měla až podezřele blízko. A stejně jako v případě Justina Biebera, i tentokrát má po svém boku pěveckou megahvězdu.

Podařil se Seleně očekávaný comeback?

GALERIE: Nečekaný návrat! Selena Gomez se po odchodu z léčebny poprvé objevila na veřejnosti. Neuvěříte, jak vypadá!

Tou není nikdo menší než slavný zpěvák The Weeknd, jehož sláva v poslední době raketově stoupá a který má za sebou už několik hitů. Pár byl přistižen v ulicích v Santa Monice a hned na první pohled je zřejmě, že se nejednalo o žádnou kamarádskou procházku. Selena zpěváka neustále líbala, pusinkovala a tulila se k němu. Spekulace o novém slavném páru showbyznysu tak na sebe nenechaly dlouho čekat. Ani jeden však fotografie zatím nekomentoval. Opravdu se nám tu rodí nový páreček, nebo šlo jen o Selenin románek? Snad se brzy dozvíme více.

Článek je zařazen v: Justin Bieber , Selena Gomez , nový přítel , The Weeknd

reklama