Showbyznys

22. listopadu 2021 18:06

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá holčička z reklamy na Kofolu? Vyrostla z ní tahle sexy kráska

Legendární vánoční reklama už zase okupuje televizní obrazovky. Jak po téměř 20 letech vypadá její hlavní dětská hvězda.

„Ne ne, já nemusím, já už ho vidím!“ Pokud jste někdy za uplynulých 18 let zapnuli televizi, určitě víte, odkud tato hláška pochází. Ano, jedná se samozřejmě o legendární vánoční reklamu na Kofolu, která spatřila světlo světa v roce 2003 a díky svému vtipu a nezapomenutelné atmosféře se stala typickou součástí předvánočního období. A platí to i letos, kdy už jste na reklamu mohli také narazit.

Jedním z hlavních důvodů, proč má reklama i po mnoha letech tak obrovský úspěch, je samozřejmě roztomilá malá holčička, která s tatínkem utíká před divočákem. Ona roztomilá dívenka se jmenuje Sandra Flemrová a za těch 18 let se hodně změnila. Její představitelce Sandře Flemrové je už totiž 22 let. Má za sebou tedy už nejen dětství, ale také pubertu či maturitu a podle její poslední fotky z ní vyrostla opravdu pohledná mladá dáma s kudrnatými vlasy a neodolatelným úsměvem.

Léta o sobě nedávala příliš vědět, minulý rok si však založila Instagram, na němž podle svých slov chce lidem ukázat, co ji opravdu naplňuje, a uvést na pravou míru často mylné informace z médií. I po letech je pak o zájem lidí a popularitu reklamy samozřejmě velmi vděčná. „Moc mě těší ohlasy lidí na vánoční reklamu i po takové době! Takže tímto chci vyjádřit i poděkování všem, kteří reklamu sledují a dělá jim radost,“ napsala Sandra. A něco nám říká, že nám oblíbená reklama bude děla radost ještě hodně dlouho.


Přečtěte si také