Showbyznys

27. července 2022 15:28

redakce Prima Lajk

GALERIE: Víte, jak dnes vypadá Kouďák z Kroku za krokem? Z vtipálka se stal namakaný drsňák!

Bývalá seriálová hvězda z legendárního sitcomu dnes slaví 55. narozeniny. Co dělá herec Sasha Mitchell dnes?

Asi všichni známe z televize legendární postavu Codyho Lamberta z nestárnoucího sitcomu Krok za krokem. Synovec Franka Lamberta zvaný Kouďák dokázal divák bavit svými trhlými nápady, ikonickým smíchem a občas i trochu podivnými myšlenkami. Kouďák se stal zdaleka nejoblíbenější postavou seriálu a z jeho představitele, herce Sashy Mitchella, se stala hvězda. Víte ovšem, jak vypadá dnes?

Mitchell totiž právě dnes slaví své 55. narozeniny a do hubeného čahouna má už opravdu daleko. Postupem času totiž dal ještě více průchod své lásce k bojovým sportům (má např. černý pás v taekwondu) a stala se z něj namakaná horda svalů, kterou byste rozhodně nechtěli naštvat a určitě byste se jí nesmáli tolik jako Codymu. Mitchell zkrátka tráví v posilovně většinu času a je to na něm sakra vidět.

S jeho hereckou kariérou to ale není kdovíjaké. Kvůli obvinění z domácího násilí a následnému odsouzení za napadení exmanželky Jeannette Robbins byl po několika sériích ze seriálu Krok za krokem vyškrtnut a vrátil se až v samotném finále. Kvůli porušení podmínky si pak odseděl 30 dnů ve vězení. Až po několika letech v jednom pořadu herec přiznal, že bránil své děti před drogově závislou exmanželkou a nakonec to byl právě on, kdo získal jejich potomky do péče.

Co se však herectví týče, už se začal pohybovat spíše v menších rolích či béčkovějších projektech. Zahrál si v akční sérii Kickboxer a ztvárnil vedlejší role v několika seriálech. Herectví se věnuje i nadále, vedlejší roličky mu už ale asi zůstanou navždy souzeny. Nezdá se však, že by ho to moc trápilo a i v 55 letech vypadá pořád skvěle.


Přečtěte si také